Máme obavy, že tenhle klučičí boyband se rozpadne ještě dřív, než stačí vejít do síně slávy mezi Lunetic a Backstreet Boys!

 Video 
03. listopadu 2014 11:31 / Jitka Jahodová
  0   0
Loading...
📷
Další 2 fotografie v galerii
New Element - Sdílení Youtube.com
Tenhle chlapecký boyband je sice u patnáctiletých dívek čím dál populárnější, ale samotné členy New Element stíhá jedna rána za druhou. Teď se tak stalo během natáčení jejich třetího videoklipu, který je o lásce a sociálních sítích s příznačným názvem Sdílení.

Natáčelo se v divadle v Ústí nad Labem, loděnicích v Děčíně a v pražském hotelu a kluci to málem odnesli zápalem plic. Exotický Chris Mumba musel poté týden ležet s antibiotiky. „Nemohl jsem mluvit, vysoké teploty a zánět průdušek, tak jsem se obětoval pro umění,” dodává člen skupiny. Celý klip se totiž natáčel dvě noci a dva dny a součástí bylo i polévání kluků vodou kolem čtvrté hodiny ranní.

V polovině léta zase skončil na lůžku Lukáš Cestr. V den svých osmnáctých narozenin si přivodil zranění tak unikátní, že se tomu ani nechce věřit. Po dlouhodobějším kašli se mu podařilo zakašlat tak mocně, až si při tom zlomil žebro! Rodiče mu okamžitě volali záchranku.

Čtveřice, která nadále čítá ještě Vojtu Drahokoupila a Ondru Havela, ten se mj. věnuje natáčení seriálu Ulice, hlásí, že tohle už je definitivní sestava skupiny. Na konci března opustil formaci Jan Bendig, který byl původně zakladatelem, protože se chtěl věnovat sólové dráze.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rostliny, které na zahradě rozzáří stinné kouty

Styl

Nenechte děti více jak dvě hodiny u počítače. Má to vliv na jejich mozek

Bydlení

Solární panely dokáží ušetřit nemalé peníze. Je ale třeba vědět, na jakou střechu je dát

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu