Máme obavy, že tenhle klučičí boyband se rozpadne ještě dřív, než stačí vejít do síně slávy mezi Lunetic a Backstreet Boys!

 Video 
03. listopadu 2014 11:31 / Jitka Jahodová
  0
Loading...
📷
3 fotografie v galerii
New Element - Sdílení Youtube.com
Tenhle chlapecký boyband je sice u patnáctiletých dívek čím dál populárnější, ale samotné členy New Element stíhá jedna rána za druhou. Teď se tak stalo během natáčení jejich třetího videoklipu, který je o lásce a sociálních sítích s příznačným názvem Sdílení.

Natáčelo se v divadle v Ústí nad Labem, loděnicích v Děčíně a v pražském hotelu a kluci to málem odnesli zápalem plic. Exotický Chris Mumba musel poté týden ležet s antibiotiky. „Nemohl jsem mluvit, vysoké teploty a zánět průdušek, tak jsem se obětoval pro umění,” dodává člen skupiny. Celý klip se totiž natáčel dvě noci a dva dny a součástí bylo i polévání kluků vodou kolem čtvrté hodiny ranní.

V polovině léta zase skončil na lůžku Lukáš Cestr. V den svých osmnáctých narozenin si přivodil zranění tak unikátní, že se tomu ani nechce věřit. Po dlouhodobějším kašli se mu podařilo zakašlat tak mocně, až si při tom zlomil žebro! Rodiče mu okamžitě volali záchranku.

Čtveřice, která nadále čítá ještě Vojtu Drahokoupila a Ondru Havela, ten se mj. věnuje natáčení seriálu Ulice, hlásí, že tohle už je definitivní sestava skupiny. Na konci března opustil formaci Jan Bendig, který byl původně zakladatelem, protože se chtěl věnovat sólové dráze.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu