Nejslavnější dítě šoubyznysu má šatník za 60 milionů dolarů!

 Celebrity 
18. října 2014 14:22 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Suri Cruise je celá maminka Profimedia
Nikdy se nedá předem odhadnout, kterému z rodičů se bude jejich potomek víc podobat. Zdědí po tatínkovi velký nos nebo dlouhé nohy po mamince? Kdo ví. Kdyby však dopředu tušili bývalí manželé Tom Cruise a Katie Holmes, že své drobotině předají každý to lepší, jistě by si spolu udělali dětí víc.

Takhle se páru narodila během šestiletého manželství jen jedna dcera jménem Suri (8), která jako by mamince Katie z oka vypadla. Suri je hereččinou malou miniaturou. Z krásného tatínka si určitě také něco vzala, ale ten roztomilý pohled a malý nosík její geny nezapřou.

Suri si oba rodiče s láskou hýčkají, má se jako princezna. Několikrát byla označena za nejbohatší a nejvlivnější dítě šoubyznysu, přestože její rodiče patří do sekty scientologů. Dcera tohoto slavného hollywoodského páru má v šatníku oblečení za 60 milionů dolarů a rodiče ji tahají snad po všech uměleckých kroužcích, co existují (asi aby jim náhodou neunikl nějaký její talent).

„Tom vyžaduje, aby byla Suri lepší než ostatní děti. Měla by umět všechno. Co neumí, to se naučí,” uvedl zdroj z okolí páru. A je jedno, co holčička vlastně chce. Co je asi v té scientologii učí...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

George Clooney prozradil, proč odmítl kšeft za 35 milionů dolarů za jeden den práce

Styl

Tyto kosmetické nápady z TikToku byste zkoušet neměly. Mohly by poškodit vaši pleť

Tech

Plánovaný odchod do důchodu. Apple pohřbí další telefon už na konci tohoto roku

Zavřít reklamu