Nejlépe placený fotbalista světa není žádný andílek. Byl obviněn ze znásilnění a matku svého jediného syna vyřadil ze hry.

 Sport 
12. října 2014 12:39 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Cristiano Ronaldo  Shutterstock
Všichni znají fotbalovou špičku jménem Cristiano Ronaldo. Góly seká tenhle devětadvacetiletý mladík jak Baťa cvičky a už v náctiletém věku se mu podařilo dosáhnout skvělých výsledků v tomto odvětví. Málokdo už se ovšem stejně jako o jeho výsledky v tabulce zajímá o jeho soukromý život.

Ronaldův otec José Dinis Aveiro, který ho jako malého chlapce poslal na trávník, zemřel na selhání jater v souvislosti s nadměrným pitím alkoholu ve věku 52 let. Ronaldo je na toto téma velmi citlivý a již několikrát se dostal do konfliktu s bulvárními novináři a médii, kteří se ho snažili osočit z požívání alkoholu. Na Daily Mirror dokonce vysoudil odškodné za urážku na cti, když deník uvedl, že Ronaldo porušuje životosprávu v rekonvalescenci roku 2008.

V říjnu 2005, měsíc po smrti otce, byl Cristiano zatčen za podezření ze znásilnění ženy v pokoji londýnského hotelu a následně propuštěn na kauci. Obvinění bylo nakonec staženo kvůli nedostatku důkazů a pohledný fotbalista veškerá obvinění samozřejmě striktně odmítal.

V červnu 2010 se bývalý uplakánek (neduhy na hřišti vždy těžce nesl a dlouhá léta kvůli tomu brečel před ostatními) stal otcem syna, kterého pojmenoval Cristiano. Má ho v plné péči a totožnost matky nikdy neodhalil. Faktem však zůstává, že uhranout tohoto profíka se podařilo většinou jen samým modelkám. Nejvíce se po jeho boku ukazovala Alice Goodwin nebo Gemma Atkinson, které od roku 2010 nahradila ruská modelka Irina Shayk, tu poznal v rámci kampaně od Armaniho.

Abychom mu jenom nekřivdili, tak Ronaldo je římský katolík a dvakrát do roka daruje krev. Stal se první americkou osobností, která dostáhla 10 milionů lajků na sociální síti a časopisem Forbes byl označen za pátou nejvýraznější osobnost, co se sociálního dopadu týče. Před ním se umístili jen Lady Gaga, Rihanna, Justin Bieber a Katy Perry.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Oblíbenou Naďu Urbánkovou proslavily nejen její songy, ale i bitva o peníze s manželem

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte