Ustojí tohle mladý Topolánek? Jeho blond přítelkyně si užívá na plážích mezi bohatými Arabáči!

 Celebrity 
08. října 2014 12:43 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Simona Dvořáková je pracovně v zahraničí Foto: Archiv S. Dvořákové
Finalistka České Miss Simona Dvořáková odjela ve druhé polovině září za prací do Dubaje. Na tom samozřejmě u modelky není nic neobvyklého. Důležitější je položit si otázku, jestli to ustojí její vztah s mladým Tomášem Topolánkem. Na zlatých plážích mezi boháči z celého světa se totiž Simona bude pohybovat minimálně do Vánoc!

Tomáš má v Čechách své povinnosti a nemůže si dovolit odjet se svojí láskou pryč, jen aby mohli být spolu. „Za mnou se snaží jezdit. Jsme docela zvyklí na to, že jsme každý jinde. Pravidelně se navštěvujeme když je to možné a právě to si myslím je důvod, proč nám to pořád drží a funguje a máme čím dál lepší vztah,” řekla krátce před odjezdem vipstory.cz Dvořáková.

Jejímu příteli prý ani nevadí to, že je napospas vydána ostatním mužům. „Tomáš umí ovládat žárlivost. Náš vztah je založen na důvěře. Navzájem si věříme a ani tu důvod k žárlení není,” svěřila se Simona a přesto si musí být vědoma, že krásná blondýnka je v arabských zemích opravdovým skvostem.

I když Simona byla jednou z favoritek na výhru v soutěži krásy, nijak ji neumístění nemrzí. „Teď jsem za to vlastně i ráda. Prošla jsem si tím, byla to zkušenost, ale mám spoustu jiných nabídek a přesto mám relativně víc klidu. Já sama vidím na holkách, jak to teď mají náročné,” dodala Topolánkova partnerka.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí