Ani dva roky po rozvodu se hvězda filmu Líbáš jako bůh nemůže smířit se ztrátou své největší lásky. Exmanžel podlehl zlatokopce a ta jí to spočítala.

 Celebrity 
08. října 2014 08:04 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ve filmu Líbáš jako Bůh Foto: Facebook
Slovenská herečka Kamila Magálová je sice již dva roky rozvedenou paní, ale téma rozchodu je pro ni stále velmi citlivé. Ne snad že by smutnila za svým nevěrným exmanželem. To vůbec ne. Hereččin bývalý muž má dost starostí sám se sebou. Na Slovensku si z něj utahují, neboť se stal dalším z mnoha, který neodolal o víc jak generaci mladší zlatokopce a založil s ní novou rodinu.

Magálová smutní po své největší lásce, po koních a po krásném hotelu, který si s bývalým partnerem budovali a kterému dala i své jméno. To je jediná věc, které herečka lituje. Vše totiž nasvědčuje tomu, že majetkové vypořádání manželů dospělo ke svému konci a Magálová o hotel definitivně přišla. Herečka vystoupila z dozorčí rady společnosti, která hotel vlastní a tím se s konečnou platností od své největší lásky odstřihla. Asi ze všeho nejvíce ale lituje toho, že nemůže být nablízku svým milovaným koním.

Život herečky nabral v současnosti jiný směr a Magálová se věnuje sama sobě a hlavně vnoučatům.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...