Tenis hrála vždycky mizerně, ale postavu má ze všech kolegyň s přehledem nejkrásnější

 Sport 
07. října 2014 06:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tenistka má luxusní postavičku Foto: Facebook
I takové paradoxy vídáme ve světě sportu. Přestože nikdy nevyhrála turnaj WTA ve dvouhře, stala se Anna Kurnikovová jednou z hlavních postav tenisu.

Třiatřicetiletá kráska na sebe uměla strhnout pozornost od prvního momentu, kdy se objevila poprvé na světových kurtech. Nikdy ne svojí hrou, ale svojí vizáží, kterou uměla stoprocentně prodat. Na reklamě vydělala tolik, že by se o tom mohlo jejím úspěšným kolegyním na špičce žebříčku jen zdát. A muži se na Annu vždy lepili jako včely na med.

Dodnes se vlastně pořádně neví, jaký vztah má se španělským krasavcem Enriquem Iglesiasem. Podle médií se milenci mnohokrát rozešli, aby se pak opět dali dohromady a nakonec i tajně vzali. Čert ví, jak to s nimi v současné době je.

Ale to nic nemění na skutečnosti, že Anna si stále dokáže udržet pozornost a ze svého umění provokovat nic nezapomněla. I když se již přes deset let nevěnuje tenisu profesionálně, stejně plní stránky novin. Stačí k tomu i taková maličkost, aby vyvěsila na svém facebookovém profilu spoře oděné fotky. A zájem médií nebere konce.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

SHIELD: Vesmírná technologie pro hladké přistání kdekoliv ve vesmíru