Hudební legendy - díl třetí: Ona zdědila krásný hlas, její dva sourozenci smrtelné choroby

 Celebrity 
08. října 2014 06:07 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Amy Lee Foto: Facebook, Shutterstock
Alkohol, drogy, milostné aféry, to se nikomu nevyhýbá, natož zpěvákům rockových skupin, kteří jsou většinou exhibicionisté každým coulem! Najdou se lidé, kteří by v životě neslyšeli jména jako Ozzy Osbourne nebo Marilyn Manson? Asi jen těžko, a proto právě jim a několika dalším provokatérům jsme se podívali na zoubek...

DÍL TŘETÍ
Amy Lee

Fanynka Johnnyho Deppa a frontmanka skupiny Evanescence, Amy Lee, nikdy nesnila o hudební kariéře, ale osud tomu chtěl jinak. Ve 22 letech proto s kapelou vydala první album Fallen, které je proslavilo na celém světě. Následovala tři další alba a jedno koncertní DVD. Kromě toho se Amy částečně dala i na sólovou dráhu, z níž má na svém konce také jedno album.

Amy pochází z Kalifornie, miluje svoji rodinu a ta ji také velmi ovlivňuje. Když se u jejího bratra Robbieho projevila epilepsie, stala se americkou předsedkyní mezinárodní nadace Out of the Shadows, která informuje veřejnost o tomto onemocnění. Neméně zpěvačku postihla taktéž nenadálá smrt její sestry, která zemřela v devíti letech. Amy Lee v té době bylo pouhých šest a do dnes to v ní zanechalo velkou stopu, proto jí hned na své první desce věnovala dvě písně.

I přesto, že na první pohled vypadá tato umělkyně jako andílek, v pracovní sféře jí jdou raději ostatní členové skupiny na ruku, aby je nevyhodila, jak tomu bylo v roce 2005, kdy se dokonce soudila s bývalým manažerem Dennisem Riderem. Co se týče soukromí, tak aspoň tam žádné problémy nemá. Na konci července přivedla manželovi Joshovi Hatzlerovi po sedmi letech manželství na svět chlapečka Jacka Liona.

Chcete se dozvědět něco víc? Tak si na stanici Spektrum zapněte pořad Příběhy heavy metalu.

Čtvrtý díl Tarja Turunen zde!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...