Topolánkova mladá si přijela do Čech zautrácet desetitisíce! V Dubaji se má jako princezna.

 Celebrity 
22. prosince 2014 07:10 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Simona Dvořáková Sportalm Špindlerův mlýn
Ačkoliv má finalistka České Miss Simona Dvořáková ve své domovině závazek, stejně odjela v září pracovně do Dubaje. Taková nabídka se zkrátka neodmítá, ani když chodíte s mladým Topolánkem. Ale jsou ty Vánoce, takže sem na pár dnů zavítala.

„V Dubaji jsem velmi spokojená, je zde velmi pohodlný a pestrý život. Také proto, že miluju sport. Jsou zde jedny z nejlepších golfových hřišť, dlouhé běžecké tratě na pláži, na nichž pravidelně běhám. Chodím hrát tenis, surfuji, jezdím v poušti na koních nebo zajdu na překrásnou jógu v parku. Miluju taky organické trhy a neuvěřitelné večeře na pláži. Dubaj toho nabízí opravdu hodně,” pochvaluje si Dvořáková a po Novém roce ji prý kromě modelingových zakázek čeká práce tenisové trenérky.

„Štědrý den strávím se svou rodinou na horách v Rakousku. Silvestr už budu trávit v Dubaji,” prozradila modelka, a tak si skočila do předem vybrat nějakou novou lyžařskou kombinézu. Při pohledu na cenovky je patrné, že se Simona v zahraničí opravdu špatně nemá. Dvořáková nechala v obchodě 52 000,- jen to fiklo. Snad aspoň není jako Andrea Verešová a vydrží jí to v šatníku déle než jednu zimu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...