Kdysi tak oblíbený herec prozradil nechutné detaily ze svého soukromí. Jako by nestačilo, že nás děsí svým vyžraným vzhledem!

 Celebrity 
07. října 2014 06:17 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Uznejte, že na herce není poslední dobou moc hezký pohled Tv.de
Kde jsou ty časy, kdy se ještě dalo na francouzského herce Gérarda Depardieua ve filmech dívat. Komedie s Pierrem Richardem či Andie MacDowell byly velmi povedené a divák se u nich vždy dobře pobavil.

Bohužel, herec je zářným příkladem, jaké má na jedince požívání alkoholu devastující účinky. Nejenom, že se při pohledu na Depardieura slabším jedincům dělá tak trochu špatně, herec navíc svůj nechutný vzhled přiživuje ještě nechutnějšími historkami ze svého soukromí.

Světlo světa spatřila hercova autobiografie, ve které nám umělec popisuje svoje dětství, dospívání a odhaluje i dávno známé důvody své emigrace. Shrnuto a podtrženo jde v podstatě o širší vydání černé kroniky, které se nám nechce ani obšírněji popisovat, abychom vám zbytečně nekazili hezký den. V knize se snad nepíše jen o pedofilii, jinak jsou v ní opravdu všechny nechutnosti světa.

A na závěr vyznání známého rusofila: „Vypiju 14 lahví denně, začínám šampaňským v dopoledních hodinách a večer končím s whisky. Nejsem alkoholik, ale pronásledují mě fobie. Slyším tlukot svého srdce, praskání kloubů… Musím pít, abych to neslyšel, jinak bych se zbláznil. Piju do bezvědomí, jinak neusnu,“ říká Depardieu.

Tak teď už je nám leccos jasné.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum