Roman Šebrle zpátky na trávníku: Otevřená zpověď sportovce. Zůstal tentokrát do konce turnaje?

 Celebrity 
06. října 2014 03:38 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Roman teď není mezi golfisty zrovna dvakrát oblíbený Foto: Archiv
Jako by nestačilo, že bývalý desetibojař Roman Šebrle teď musí čelit velké kritice na své schopnosti moderátora. Jako červený hadr ve španělské koridě je nyní vláčena jeho osoba i na poli golfu. Roman odešel z jednoho turnaje do druhého a co následovalo se dá nazvat jako hon na čarodějnice!

„Po dvou kolech jsem oznámil a omluvil se, že nebudu dál pokračovat a odjíždím na turnaj, který je pro mě důležitější. Asi to nebylo úplně správné, ale člověk, který nechal tyhle dva turnaje v kolizi mezi sebou, podle mě v tomhle udělal chybu,” začal se Šebrle obhajovat vipstory.cz.

„Já se v tom pohybuji a vidím, že golf ještě nemá takové stoprocentní sportovce, kteří si jdou za svým cílem. Já naopak vím, kde mám své priority a proto, když jsem odehrál dvě kola a dostal možnost jet na lepší turnaj, tak jsem se omluvil a jel jinam. Reakce po tom mi přijdou neadekvátní,” svěřil se Roman, co si o tom všem myslí.

Kvůli tomuto prohřešku, kterým pravidla neporušil (snad pouze ta nepsaná morální), ale na golf zanevřít nechce. Zúčastnil se tedy nedávno golfového turnaje ve Slavkově u Brna, na němž si střihnul svoji první moderátorskou zkušenost a neodpustíme si jedovatou poznámku, že tentokrát zůstal až do konce!

Na druhou stranu nebýt Šebrleho, o existenci ČGF (Česká golfová federace) by valná většina republiky neměla do teď ani šajn. Přesto bude asi ještě chvilku trvat než tento fešný sportovec přestane být na zeleném trávníku terčem zášti. „Ti kteří golf berou jako hru mi to měli za zlé a když se na to dívám jejich očima, tak je i docela chápu. Člověk by si měl dohrát to, co rozehrál. Ale když se na to dívám svýma očima sportovce, tak je to podle mě v pořádku, dvě kola se rozehrát a pak jít na turnaj, který je pro mě prioritní. Holt to tak prostě vyšlo,” uzavřel Roman neveselou kapitolu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu