Dana Morávková vypadá líp než kdy dřív! Teď dokonce čmajzla roli Chýlkové!

 Celebrity 
05. října 2014 09:44 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Dana má další kolekci kabelek Foto: Archiv vipstory.cz
Na jaře představila herečka Dana Morávková svoji první kolekci kabelek Elega by Dana M., která se nakonec stala tak úspěšnou, že o pár měsíců později tu máme už druhou řadu.

„Zprvu jsem se toho bála, ale překvapilo mě, že se první řada líbila. Byla jsem proto požádána o další spolupráci. Nová kolekce podzim/zima je situována na mladé dívky, jsou v ní psaníčka na večírky, ale i cestovní kousky. Ty nejoblíbenější kabelky jsme udělali znovu, ale v nových barvách. Má nejmilejší dostala kožich, aby jí nebylo zima,” prozradila Morávková vipstory.cz.

Jelikož je Dana velkou milovnicí kabelek, jsou navrhovány s láskou a možná proto jdou tolik na odbyt. Inspiraci hledá herečka všude kolem sebe a často naslouchá požadavkům, které slýchá od okolí. Do podzimní řady vsadila kromě kousku sebe také české knoflíky. „Je to pracné na výrobu, švadleny to šijí knoflík po knoflíku, ale pokud například budete mít na sobě něco složitého, aplikace se dá odepnout a můžete si z ní udělat náramek na ruku,” popsala Dana jeden ze svých nápadů.

Kromě úspěchů na poli módy čeká Morávkovou příští týden premiéra divadelní hry Láska. „Roli jsem převzala po Ivaně Chýlkové, která to hrála asi dvanáct let. Myslím si, že nás lidé nebudou srovnávat. Každá jsme úplně jiná, takže je to nesmysl,” svěřila se herečka, která vypadala v onen slavnostní večer lépe než kdy dřív. V černých krajkových šatech a s rudou rtěnkou to Daně neuvěřitelně seklo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Producentka Bonda prozradila, jak je to s náhradou za Daniela Craiga

Styl

Markéta (49): Navázala jsem intimní vztah se synem kolegyně a teď se bojím, že to praskne. Mohlo by mě to...

Tech

Kostka o velikosti mikrovlnky letí k Měsíci. Je nabitá technologiemi a bude vybírat nejlepší trasu

Zavřít reklamu