Ševče, drž se svého kopyta? To už dávno neplatí. Třeba tenhle známý muzikant navrhnul auto.

 Celebrity 
04. října 2014 10:39 / Vítek Koldinský
  0
📷
5 fotografií v galerii
will.i.am se ”otiskl” do nového vozu Foto: Lexus Europe
Hudebník, globální podnikatel a průkopník will.i.am, kterého každý zná díky působení v kapele Black Eyed Peas, zabrousil do další oblasti. Pustil se totiž do designu nového vozu Lexus NX F SPORT, který v uplynulých dnech představil na slavnostní premiéře v Paříži.

„Když jsem se dozvěděl, že mají zájem o mé služby v rámci kampaně Striking Angles, nejprve mě napadlo, zda bych se mohl na návrhu vozu také podílet. Nyní jsem poctěn, že uvádím svůj vlastní vůz vyrobený na zakázku – tento model je zcela svěží a odráží můj osobní styl. Jsem toho názoru, že kvalitní design podněcuje další lidi v tom, aby jej interpretovali,” komentoval své působení zpěvák.

No a co dalšího můžete kromě originality od modelu čekat? Jednou z nejprogresivnějších vlastností will.i.amovy varianty modelu NX je možnost pořizovat panoramatické snímky a videozáznamy během jízdy. Snímaný obraz je okamžitě možné zobrazovat přes Bluetooth na displeji chytrého telefonu řidiče nebo spolujezdce.

Nově se ve voze objevuje i patentovaná přihrádka pro bezdrátové dobíjení mobilních přístrojů – stačí prostě položit telefon do přihrádky a jak by se dalo od držitele několika platinových desek čekat, s použitou audio soustavou budete jistě nadmíru spokojeni. Milovníci svižné jízdy určitě ocení, že vůz dokáže z 0 na 100km/h akcelerovat za 7,1s.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...