Mašlíkovou už modeling neuživí, vymyslela nový byznys. Láká Čechy do fitka na vepřo-knedlo-zelo.

Hanka zakládá nový projekt
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. září 2014 14:26 / Foto: Trattoria Siesta
  0   0
Než modelka zestárne, musí se buďto hodně dobře vdát nebo rozjet novou kariéru, dokud si ještě pár lidí pamatuje její jméno...

Už na to přišla Dominika Mesarošová (33), která si pomocí předraženého projektu Poleť s Dominikou k moři našla zdroj obživy vlastně coby průvodkyně a poradkyně, teď se do nového druhu činnosti pouští i Hanka Mašlíková (36). Vztah s fotbalistou Kadlecem, žijícím v Turecku, jí nevyšel, po přehlídkových molech už neběhá zdaleka tak často, jako "zamlada", čili byl nějaký ten další melouch nutností.

Jelikož Mašle ráda tráví každou volnou chvíli v posilovně s kamarádem André Reindersem, nápad nemusela hledat moc dlouho. „Snad už ten sportovní projekt konečně rozjedeme. Budou tam tréninky pro lidi, kteří nechtějí do fitka, nemají na to peníze, nemají chuť, vadí jim lidi a budou si vlastně moci zacvičit kdekoli doma nebo na světě,” řekla vipstory.cz Hanka na otevření nové italské restaurace.

„Budou tam k dispozici i jídelníčky a kompletně zdravý životní styl. Hlavně nechceme, aby se lidi týrali hlady. Máme výživovou poradkyni, která umí i knedlo-zelo-vepřo na dietní způsob nebo dietní cheesecake,” prozradila Mašlíková, čímž na svůj fitness projekt naláká jistě hodně zájemců především z českých luhů a hájů.

Ona sama si zmíněné dobroty při návštěvě rodičů neodpírá, protože to všechno tréninky od rána do večera spálí. „Doma vařím spíš minutky, masa, zeleninu, těstoviny, ale chci, aby lidi věděli, že nemusí hladovět. Chlap se mnou hlady taky neumře, akorát mu nevyvařuju hodiny,” dodala modelka.
📷
1
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rostlinu, která vás ochrání před chřipkou a nachlazením, můžete pěstovat i v zimě

Styl

Připravte si sváteční medové dobroty

Bydlení

Pořiďte si ten správný domácí kávovar. Na co si při jeho výběru dát pozor?

1. Mají Peter Pecha a Kateřina Sedláková potíže? Svatba se totiž nekoná

2. Návrhář Osmany Laffita přišel s krásnými tipy na vánoční dárky

3. Tomáš Klus se pochlubil krásnými dětmi

4. Jana Kirschner neodolala penězům a bude porotcovat The Voice

5. Bílá s Krainovou pokřtily nový časopis o kráse

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn