Blonďatá česká moderátorka se trochu rozežrala a pár kilíček bylo nahoře raz dva! Osvědčená dieta ovšem zabrala okamžitě.

 Celebrity 
24. září 2014 04:34 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Katka shodila tři kila Foto: Archiv K. Kristelové
Přestože moderátorka Katka Kristelová už pár měsíců nemá žádného chlapa, nebrání jí to užívat si místo toho volný čas alespoň s kamarádkami. Má to ale jeden háček... během všech těch návštěv příjemných wellness center se zapomíná v blízkosti žen hlídat a v mžiku má tři kila nahoře.

Aby vypadala u svých pracovních povinností dobře, nezbylo jí než znovu začít makat na postavě a nasadit dietku, která už začala nést ovoce. „Konec flákání, už zase poctivě cvičím a nasadila jsem si krabičkovou dietu. Velkou motivací pro mě byly krásné šaty, které mám právě teď na sobě,” prozradila vipstory.cz Kristelová a předvedla se ze všech stran.

„Šila mi je Alena Wilson, módní návrhářka, která hodně podtrhuje ženskost, což mám ráda. Dbá také na kvalitu a je super, že jsou dvoudílné. Mají sukni a živůtek zvlášť, takže se dají kombinovat i s něčím jiným podle potřeby,” popsala Katka svůj nejnovější kousek šatníku.

„K návrhu mě inspirovala představa ženy bohyně – krásná silná bojovnice, ale zároveň velmi sexy a křehká žena. Když jsem přemýšlela o tom, co Katce obléct, hned mne napadly tyto šaty. V kombinaci s její osobností a mou vizí je to spojení dokonalé,” dodala návrhářka Alena.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...