Karel Voříšek oslavil šťastné výročí jeden rok. Víme s kým, byli jsme u toho! A vy vlastně taky...

 Celebrity 
30. května 2014 05:30 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vypadá to, že si Karel našel nový nákladný koníček... Foto: Koscom
Nešijeme na vás žádnou habaďůru. Moderátor zpráv Karel Voříšek oslavil výročí a my víme s kým. Sice oficiálně nemá druhou polovičku (jelikož se o tom moc nemluví), ale protože mu každý večer v televizi dělá Klára Doležalová partnerku při čtení zpráv, není divu, že k sobě oba přirostli. A to až tak, že moderátor uvažuje, že by svoji kolegyni bohatě obdaroval.

„V pondělí tomu byl rok, co jsme s Klárou moderovali poprvé ve zprávách. Tak se možná stane mým drahým koníčkem, určitě by si to zasloužila,” pěl Voříšek ódy na Doležalovou a u toho koukal do vitríny, kde se blyštily desítky luxusních hodinek. Není pochyb o tom, že by si zde vybral nejen Karel a Klára, ale i vy, protože prodejna Koscom v Praze se ohání titulem největší hodinářství ve střední Evropě.

„Já jsem tedy hodinky měl naposledy někdy v osmnácti letech, protože mi to hrozně tížilo ruku. Když chci znát čas, koukám se na mobil a pak jsem si v sobě vypěstoval vnitřní budík, takže tak nějak odhadnu, kolik je. Ráno vstávám jedině podle vnitřního budíku,” řekla moderátor vipstory.cz. No a kdyby to náhodou nefungovalo, zprávy jsou až v sedm večer.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...