Romana Jákl Vítová přiznává: „Pustila jsem manžela k vodě.” A hned si v salonu zkoušela další svatební šaty...

 Celebrity 
28. května 2014 11:10 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Stalo se něco, o čem bychom měli vědět...?! Foto: Nuance
Moderátorka a manželka filmového producenta Petra Jákla si vyrazila i s dcerami do salonu Nuance, kde se navzdory tomu, že je již několik let šťastně vdaná, oblékla do svatebních šatů. Uniklo nám snad něco?

„Pustila jsem manžela k vodě,” řekla Romana Jákl Vítová a vzápětí zdánlivou jobovku vysvětlila. „Petr odjel na ryby, potřeboval si trochu odpočinout. Tak jsme si s holkama vyrazily za zábavou, která by tatínka rozhodně neuchvátila,” uvedla Romana na pravou míru. Vdává se jí prý kamarádka a její dcerky půjdou za družičky, takže potřebují šaty jako pro princezny. „Mezi tím mě Sofinka s Elinkou přemluvily, abych si tady nějaké svatební šaty vyzkoušela.”

Při té příležitosti Romana zavzpomínala na dobu, kdy plánovala vlastní svatbu. „Původně jsme se chtěli vzít v lese, ale kvůli rodině jsme to nakonec přehodnotili. Nebyl by to pro ně tak velký zážitek jako pro nás a pohodlí by si mezi větvemi taky moc neužili,” smála se Vítová, zatímco musela krotit neposedné dcery.

Velkou zábavu si užily hlavně s konstrukcí, kterou nevěsta správně nosí pod sukní. Holčičky si ji místo toho aranžovaly převážně na hlavu. Než se vdají, snad jim někdo vysvětlí, kam ta věc správně patří... A kde že se to holčičky takhle vydováděly? Mrkněte na www.nuance.cz.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...