Anglie má další sexuální skandál. Královna Alžběta se nestačí divit, jak sexuálně čiperní jsou její potomci. A na věku opravdu nezáleží.

 Celebrity 
27. dubna 2014 13:52 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Střídání v královské posteli... Foto: Facebook
Britští poddaní mají opět o zábavu postaráno. Po skandálech princezen Diany a divoké Sarah Margaret Fergusonové, kterým nemohla královna Alžběta přijít ani na jméno, přetřásají další žhavou novinku.

Alžbětina dcera, princezna Anna, začala randit se svojí staronovou láskou Andrewem Parkerem Bowlesem. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby nebyla princezna vdaná a jejím milencem nebyl bývalý manžel vévodkyně Camilly Parker Bowlesové, která je v současné době provdána za prince Charlese. Bowles s Annou randil již na začátku sedmdesátých let, ale pak jí dal košem a za manželku si vzal právě Camillu. Tím si ovšem příliš nepolepšil, neboť ta z něj v krátké době udělala nejslavnějšího paroháče ve Velké Británii a jeho trápení skončilo až rozvodem v roce 1995.

Teď ale reálně hrozí, že se spolu budou oba bývalí manželé se svými staronovými protějšky opět vídat u jednoho stolu. A královna Alžběta jen nevěřícně kroutí hlavou.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech