Jiřinka Bohdalová má jasno. Po svém boku chce mít pouze vlivné a mocné muže. Vrátí se nám z dovolené se snubákem na ruce?

 Celebrity 
25. dubna 2014 06:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Naposledy podporovala Bohdalová prezidenta Miloše Zemana Foto: Facebook
Národem milovaná Jiřina Bohdalová není až takové děvče z lidu, jak se snaží svému okolí nabulíkovat. Miluje mocné a vlivné muže a velmi ráda se v jejich společnosti ukazuje. Fotografiemi, na kterých se Jiřinka objímá s našimi prezidenty, Antonínem Zápotockým počínaje přes Havla až u Zemana konče, baví uživatele internetu.

Ale tady láska k "mocným tohoto světa" zdaleka nekončí. Herečka je velká kamarádka s mnoha vlivnými pražskými podnikateli napříč politickým spektrem a nejnověji se objevuje ve společnosti slovenského miliardáře Lubomíra Focka. O třiadvacet let mladší podnikatel z východního Slovenska, který natrvalo přesídlil do Čech, je v poslední době po boku Bohdalové vídán stále častěji.

Nejnověji se páreček chystá strávit dovolenou v Římě. Výlet se má uskutečnit na počest hereččiných narozenin. No, snad se nám nakonec Jiřinka z Itálie nevrátí se zásnubním prstenem na ruce?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu