Tak tenhle outfit zahoď raději do popelnice! Hvězda s jinak vytříbeným vkusem splácala neslučitelné a odpuzovala na pohled.

 Celebrity 
25. dubna 2014 04:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Že to bylo drahé ještě neznamená, že to bude fungovat! Foto: Just Jared
I když má obvykle americká star Kim Kardashian opravdu vytříbený vkus, tentokrát se sakra netrefila! To je pytel na odpadky nebo sukně? Ať je to co je to, raději by to měla zahodit do popelnice. Věříme, že ten komplet klidně mohl stát doslova majlant. Vyšperkované a drahé designerské kousky, to je něco pro Kim. Například když k Vánocům dostala od svého snoubence Kanye Westa originálně pomalovanou kabelku Birkin s motivem, který vypadal jako ze samotného pekla neřesti, ona stejně zářila blahem.

Přesto by Kim neměla zapomínat, že dát za oblečení hromadu peněz neznamená, že to bude fungovat. Jako v tomto případě. Průsvitnou halenku s páskem kolem pasu doplnila tříčtvrteční tmavě hnědou koženou sukní, co házela velmi pochybné odlesky a ještě se jí kolem monstrózního pozadí tak nějak divně plácala a tvořila vzduchovou kapsu. Celé to zabila kotníkovými jehlami s okovy, které jí už více zkrátit postavu ani nemohly. Takže příště prosím jinak a lépe.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu