Tak je těhotná nebo ne? Kutcherova snoubenka se z neznámých důvodů pokoušela maskovat těhotenské bříško.

 Celebrity 
15. dubna 2014 05:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
No jo, se štíhlou postavou se bude muset na chvíli rozloučit Foto: Twitter
V neděli se v Los Angeles konalo udílení filmových cen stanice MTV. Hlavní cenu pro nejlepší celovečerní film si odnesl americký snímek Hunger Games: Vražedná pomsta v hlavních rolích s Jennifer Lawrence a Joshem Hutchersonem. Tito dva herci zároveň vyhráli i v kategoriích nejlepší herečka a herec. Blahopřejeme, ale naše bulvární očko se zaměřilo na poněkud zvláštní výběr večerní róby těhotné Mily Kunis.

Budoucí manželka Ashtona Kutchera čeká první dítě, tak v tom asi ještě neumí chodit. Všichni už tu radostnou zprávu ví, všichni jim to přejí (možná kromě Demi Moore). Proč si ovšem vzala černé šatičky, které vypadaly, jako když se rostoucí břicho pokouší ukrýt pod pokličku? Tentokrát už nikoho neošálí a hlavně nikoho ani balamutit nemusí. Místo parády připomínala neforemný vak bez vkusu. Možná jí ale křivdíme. Třeba ty šaty natolik miluje, že se s nimi chtěla naposledy rozloučit, protože brzy už se do nich nevejde...

Výběr šatů byl pro Milu sice nešťastný, ale celkově večer dopadl skvěle. Kunis si odnesla cenu Nejlepší filmový padouch za fantasy Mocný vládce Oz.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu