Jak se tihle čeští herci mezi sebou snesou? Jsou to prostě Celebrity s.r.o.

 Celebrity 
12. října 2016 03:55 / redakce
  4   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Herci s režisérem a producentem na jednom jevišti při tiskovce hry Celebrity s.r.o. v Divadle Palace Profimedia
Mladší herci se staršími. Více televizně či filmově protřelí od těch méně obsazovaných. Jak se mezi sebou snesou? A ke všemu na jednom jevišti? Zdá se, že skvěle a ještě je u toho kopec legrace. Hlavně, když se sejdou jména jako Lukáš Pavlásek, Martin Písařík, Pavel Kikinčuk. Adéla Gondíková a další.
Kromě nich třeba Kateřina Macháčková, Daniela Šinkorová, Filip Tomsa, Vladimír Kratina, Viktor Limr, Kamila Kikinčuová zkouší právě v pražském Divadle Palace novou komedii Celebrity s.r.o. Vše pod režijním vedením herce a zkušeného režiséra Antonína Procházky.

"Někdy jsou na zabití....," řekl a usmál se Procházka. Pak se rozesmál a dodal: "Ne, dělám si legraci. Jsou skvělí. Je to výborná parta a je s nimi legrace."

Celebrity s.r.o. nejsou inspirovány přímo filmem. Jde o příběh z prostředí jednoho televizního studia s velkým humorem vypovídá o světě, ve kterém je zločinec zákonem chráněn často lépe, než jeho oběť. "A taky o praktikách televizní zábavy, která v zájmu sledovanosti nabídne divákovi cokoli. Jednoduše jde o komedii o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát,“ říká přední český divadelní, muzikálový režisér a herec Antonín Procházka.

Společně s producentem Jiřím Turkem, který stojí třeba i za Festivalem humoru Komedy fest Plzeň či nedávno uskutečněným a velmi úspěšným Les Ballets Bubeníček Tour, vybrali a obsadili skvělé české herce a herečky, jejichž angažmá v Celebritách s.r.o. je skutečným oživením a zárukou kvality a zábavy.

"Jako, my jsme vlastně ještě pořádně nezačali a už se smějeme, bavíme se a je to prima," pochvalovala si herečka Kateřina Macháčková. "My se v podstatě smějeme pořád a s Martinem Písaříkem jsme zjistili, protože se alternujeme, že jsme vlastně totožní. Že jsme stejní. A bojíme se, aby si nás lidi na jevišti nespletli," dodal s humorem sobě vlastním "tydýt" Lukáš Pavlásek.

"Bude to legrace, hlavně ať lidi přijdou. Lidi se chtějí bavit a my se o to pokusíme," prohlásila Adéla Gondíková.

Tak uvidíme. Už 8. listopadu je premiéra. Do té doby musí všech sedmnáct herců, kteří se střídají v alternacích, nazkoušet celou hru. Do konce roku odehrají v Palace ještě představení. Další až po Novém roce. "A jinak to bude představení zájezdové, takže ochuzeni nebudou ani diváci v různých koutech republiky," dodal producent Jiří Turek.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Právní služby za předem stanovené ceny. Nový projekt mění způsob vyhledávání advokátů

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu