Není jen pohledná, ale taky šikovná. Iva Kubelková je samé překvápko.

 Celebrity 
05. dubna 2014 15:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kubelková se v dospělosti vrátila ke klavíru Foto: Prime Communications
Během speciálního vánočního dílu Top Star magazínu nás Iva Kubelková přesvědčila, že není jenom krásná, ale taky šikovná. Velkým překvapením tehdy bylo, když dlouhonohá modelka zasedla ke klavíru a začala hrát a zpívat. Přiznala poté, že jako malá se učila na pianino, ale pak už se k tomu mnoho let nedostala. Její dcery už jsou však o něco větší, a tak si našla čas na to, aby se k této bohulibé činnosti vrátila. A drží se toho. Svěřila se totiž, že na hodiny stále pravidelně dochází: „No je to tak, chodím do lidušky. Vrátila jsem se k tomu v dospělosti. Připadala jsem si, jako by mě to volalo zpět,” popsala Kubelková, proč zase hraje.

Nejenom koníčky ovšem živ je člověk. Iva už má naplánovanou i letní dovolenou. „Pojedeme s dětmi do Itálie na 14 dní, byli jsme tam loni a máme takové krásné strategické místo asi 30km od Benátek. Odtamtud si děláme výlety do okolí a navíc i ta devítihodinová cesta je pro děti ještě relativně únosná,” dodala moderátorka, která na galavečeru Žena regionu překvapila i novým účesem.

Slavnostní předávání v pražském Augustine obohatilo vystoupení Jaroslava Svěceného, Lukáše Chejna a Jazz Efterratt či představení jedenáctileté vítězky Talent La Sophia, s nímž je úzce spjata Yvetta Blanarovičová. Jedinečnou příležitost si tak nenechala ujít ani ona.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pavlína Pořízková to nandala plastickému chirurgovi. Ten napsal, že její tvář potřebuje kompletně...

Styl

Eva (47) o vztahu se silně věřícím mužem: Pochopila jsem, že ne každé násilí na lidech musí být...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...