Eva Decastelo sváděla svého kolegu. Samozřejmě bez podprsenky. Šlo totiž o velký prachy!

Evička se s radostí o všechny přítomné postarala...
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Celebrity 
04. dubna 2014 06:00 / Foto: Večer pro dobrou věc
  0   0
Nejmenší česká moderátorka Eva Decastelo nepotřebuje být vysoká, aby si jí v davu lidí všimnul muž. A ještě k tomu velmi pohledný. Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již čtrnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný. Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin Zach s právě zmiňovanou Evičkou a stvrdili, že jsou nejlepší dvojka v moderování.

Jestli to nebude tím, že členka Top Star týmu se rozhodla večer okořenit a dovolila Zachovi, který byl u vytržení z její sexy postavy, jenž má mimochodem ještě lepší než před porodem dvou dětí, aby si jako jediný z přítomných pánů mohl sáhnout na její ladné nožky. A snad ani nemusíme připomínat, že Decastelo s oblibou nenosí podprsenky.

Záštitu nad akcí přijal starosta města Jaroměř Jiří Klepsa, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř.” Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již po několikáté přítomna na této významné události.”

Výtěžek ve výši 72 385 korun ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. „Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují,” dodal na závěr pořadatel David Novotný.
📷
5
fotografií
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte si pořídit kočku? Každé plemeno má trochu jinou povahu

Styl

Léčivý plevel z pole, který zná každý. Tohle jste o něm netušili

Bydlení

Požární hlásič dokáže zabránit katastrofě. Přesto ho majitelé nemovitostí podceňují

1. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

2. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

3. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

4. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

5. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko