Sladký život českého moderátora. Nejdřív Dubaj a teď Hong Kong. A pozor, dámy, je single!

 Celebrity 
04. dubna 2014 04:36 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Radek Jirgl díky práci procestuje celý svět Foto: Archiv
Skoro se zdá, že český moderátor Radek Jirgl má víc práce v zahraničí, než u nás. Pro něho to však škoda určitě není. Nedávno odjel pracovně do Dubaje, kde pobýval v nejluxusnějším hotelu světa Burj Al Arab a teď úspěšně absolvoval další exotickou zakázku – golfový turnaj v Hong Kongu. Moderoval zde pro českou VIP smetánku a u této příležitosti si samo sebou vychutnal i zbývající část tamního pobytu.

Ve volném čase navštívil vzácné chrámy a zároveň využil možnost zúčastnit se zdejších náboženských rituálů. Vyzkoušel si dokonce i lov krevet a langust. Takové věci se nám v zemi české nepoštěstí. Ihned po příletu se však Jirgl musel vrátit do reálného života a spokojit se s klasickým moderováním bez moří a cizokrajné kuchyně.

Bohužel negativní stránka pracovního vytížení je ta, že Radek nemá čas takřka na nic jiného. Nyní kromě komerčních akcí moderuje například i všechny vernisáže Czech Press Photo nebo napjatě očekávanou show ve stylu Las Vegas Masters of Wonders, o které jsme vás už informovali jako první, v níž účinkují nejtalentovanější lidé naší planety a o kterou je obrovský zájem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí