Jana Doleželová se chystá odjet lovit do zahraničí. Copak, že by na české boháče už neměla náladu?

 Celebrity 
30. března 2014 06:30 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Letos modelku láká Irsko... Foto: Prime Communications
Modelka Jana Doleželová má za sebou pořádný mediální hon ohledně nevydařeného vztahu s miliardářem Karlem Janečkem. Jak se zdá, na svoji lásku teprve čeká, ale o to víc se jí daří po pracovní stránce. Za Olomoucký kraj se totiž stala regionální vítězkou v soutěži Žena regionu, ale na vyhlášení přišla sama. „Nechci skákat ze vztahu do vztahu. Po předchozím devítiletém jsem žila téměř rok sama. Potřebovala jsem nějaký čas k nalezení nové životní rovnováhy. I nyní nikam nespěchám a nechám se překvapit, kdy přeskočí jiskra a do mého života opět vstoupí láska,” prozradila Doleželová, která byla nominována za činnost ve čtyřech oblastech.

Soutěž Žena regionu oceňuje výjimečné ženy. Takové, které ve svém volném čase pomáhají tam, kde je to potřeba. Ať už seniorům nebo třeba postiženým dětem. Absolutní vítězkou pátého ročníku se stala Naděžda Tomčíková z Pardubického kraje, která zachraňovala lidské životy během vlakového neštěstí ve Studénce.

Jelikož se venku oteplilo, Doleželová už pomýšlí na cestování, které je její největší hobby. „Téměř nikdy se nevracím na stejné místo, protože mě baví poznávat odlišnou kulturu, architekturu, gastronomii a přírodu. Letní dovolenou zatím vybranou nemám, ale nejspíš zvolím nějakou severskou destinaci, kam lze cestovat jen v letních měsících. Minulý rok jsem byla na Islandu, předtím Estonsko a Skandinávie. Letos mě láká Irsko,” prozradila modelka.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Koberce do kuchyně patří. Přesvědčíme vás

Styl

Zdravá a lahodná úprava česneku, která vás postaví na nohy

Bydlení

Dva v jednom. Aneb jak rozdělit pokoj na dva

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu