Lady Gaga oslavila 28. narozeniny. To znamená, že se navlékla do dalších bláznivých kostýmů, v nichž sotva vidí na krok.

 Celebrity 
30. března 2014 17:21 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Už jste si koupili lístek na její Artpop bál? Foto: Twitter
Tak je zase o rok starší, ale o to šílenější. Lady Gaga vyvolává debaty každý den. Někdo ji nesnáší, druzí ji milují. Nebojí se vyjádřit svůj názor a často k tomu zvolí opravdu nevšední způsob mluvy. Roku 2010 ji časopis Forbes zařadil na seznam 100 nejvlivnějších osobností světa, byla na 4. místě.

V pátek 28. března oslavila tato extravagantní popová diva osmadvacáté narozeniny a jak se dalo čekat, připravila si na to pár pěkných oblečků, kterým nechyběly monstrózní klenuté platformy, masky na očích, přehnané paruky a prapodivné kostýmy, u nichž se často nedá určit, o jakou část oděvu přesně se vlastně jedná.

K narozeninám dostala Gaga nejen hromady blahopřání, ale zároveň odstartovala své další turné s názvem The Artpop Ball, během něhož podruhé přijede i do Prahy. Koncert se bude konat 5. října v 02 aréně a cena lístku se pohybuje okolo 1400 až 2600kč. Už teď je jasné, že všechny fanoušky čeká velkolepá nezapomenutelná show.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz