Kaneček Janeček se nevzdává. Chce lékárnici zpátky a přiznal, že si i pofňukal. Co ona na to?

 Celebrity 
07. února 2014 05:25 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jedna žena je proti jeho energiím... Foto: TV Prima
„Byl bych šťasten, kdyby Jana byla žena mého života,” vzkázal miliardář Karel Janeček své bývalé Janě Doleželové, která si to pěkně zavařila před celým národem. A dodal: „Jediná ale nebude.” Karle, víš, přesně proto tě Jana teď nechce...

Je tomu asi měsíc zpátky, co na Janečka v televizi prasklo praktikované mnohoženství a jelikož on prostě říká pravdu, tak přiznal, že s jistou ženou jménem Markéta už několik let žije. Ta mu ovšem nestačí. Je to proti jeho přirozenosti a moc rád by zpátky i lékárnici Janu. Podle něj by mu to akceptovala, kdyby se celá kauza tak horlivě nerozebírala v médiích. „Dokonce jsem Janě řekl, že si před ní kleknu před kamerou. Kdyby to respektovala, nabízím jí svoji lásku, ochranu, sílu, krásný život...,” a tak dále, pokračoval. Prý mu ukápla i slzička neštěstí. Jenže dokud mu na jeho bebíčka nebude foukat jen Doleželová, tak Janeček – kaneček utře nos.

Bohatýr Karel má sice pravdu, že více než 55% mužů, a nejspíš i mnohem víc, má kromě manželky i milenku a tím pádem více žen, ale ono se ne nadarmo říká: Co oči nevidí, srdce nebolí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Hubnutí po čtyřicítce. Dejte si pozor na nízký příjem kalorií a další chyby, kvůli kterým ženy často...

Tech

U kvantových počítačů byl právě dosažen významný milník. Pracují s 99procentní přesností

Zavřít reklamu