Soumrak moderátorské branže. Všechny vady řeči, trhavé pohyby a zanedbaný zevnějšek v hlavním vysílacím čase!

 Celebrity 
05. února 2014 05:25 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nové moderátorské eso TV Nova? Foto:Facebook
V malém českém světě showbyznysu je opravdu možné všechno. Už jsme si mysleli, že nás nic nepřekvapí, ale pro tohle se jen těžko hledá vysvětlení.

Pavel Novotný dostal příležitost, nad kterou by neohrnula nos ani největší moderátorská esa. Jedna z našich televizí mu dala šanci moderovat pořad v přímém přenosu a to ve velmi dobře sledovaném čase. A my si lámeme hlavu, co za tímhle kšeftem stojí. Pavel Novotný by se měl v zájmu nás všech na obrazovce ukazovat co nejméně. Není na něj právě hezký pohled. Neustále před kamerou poskakuje, škube sebou a navíc působí tak trochu zanedbaně. Když už z jeho trhavých pohybů dostáváte tik a zavřete oči, slyšíte jen drmolení a přebrepty.

A tak nás napadá, zda to nebyl od produkce záměr. Chudák divák totiž hledí v němém úžasu a je natolik paralyzovám výkonem " moderátorské hvězdy", že ani není schopen sáhnout po ovladači, aby Novotného co nejrychleji vypakoval ze svého příbytku. Takže zatímco my ječíme hrůzou, novácké televizní peoplemetry špiclují, sčítají, sepisují a posílají o nás hlášení.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti