Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala snubní prstýnky

 Celebrity 
29. prosince 2023 13:13 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Agáta Hanychová umí překvapit Se svolením Face to Face
Influencerka a trojnásobná maminka Agáta Hanychová (38) je samé překvapení. Nejen že po nedávném rozchodu s otcem svého posledního dítěte Jaromírem Soukupem (54) skončila po dvanácti letech opět v náruči Mirka Dopity (39), ale v pátek 29. prosince 2023 si ho krátce před polednem dokonce vzala za manžela.

Ač Agáta Hanychová (38) přesvědčovala své fanoušky a fanynky na sociálních sítích, že už se po rozvodu s Jakubem Prachařem (40) nikdy vdávat nebude, nakonec své slovo nedodržela a dnes doslova šokovala Česko.

I když to původně vypadalo jako vtip nebo jako oboustranné převoznictví, než si oba vyléčí bolavá srdíčka a najdou si nové protějšky, pár se místo toho rozhodl do toho praštit. Dcera Veroniky Žilkové (62) si tak dnes vzala za manžela otce svého syna Kryšpína Miroslava Dopitu (39), se kterým se před dvanácti lety rozešla kvůli jeho záletům. Kdo měl snad pochybnosti, jestli to Agáta Hannychová myslí s Mirkem Dopitou vážně, teď musí být překvapený.

„Nejdřív jsem žádala já, pak až Mirek,“ svěřila se Agáta pro Extra.cz ohledně zásnub. Agáta a Mirek se vzali krátce před polednem na zámku nedaleko Prahy. Mezi svatebními hosty nechyběla nejbližší rodina a přátelé. Agátu před oltář přivedl Kryšpín, její nejstarší syn a zároveň plod společné lásky s bývalým hráčem amerického fotbalu, Mirkem. Maminku tím de facto předal tatínkovi a jedno oko v obřadní síni nezůstalo suché.

Agátě svědčila kamarádka a šlo opravdu spíš o velice komorní svatbu s pár příbuznými. Hanychová radostnou novinu ohlásila svým fanouškům pomocí instagramu: „Holčičky moje, tak já už jsem zase paní,“ napsala influencerka na svoji sociální síť.

Nezbývá než manželům Dopitovým držet všechny palce a popřát moře štěstí.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

 

Autorský článek, další zdroje: Instagram, extra.cz.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Tech

Peugeot získal podeváté v historii ocenění za design, tentokrát s novým SUV fastbackem 3008