Herečka Jaroslava Obermaierová: Co jste o ní nevěděli? Co nejhoršího točila, co nesnáší a co miluje?

 Seriály & Filmy 
29. dubna 2015 04:15 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Herečka Jaroslava Obermaierová je vtipná, ale rázná, S ničím se moc dlouho nepatlá.  archiv J. Obermaierové
Herečka Jaroslava Obermaierová patří k nejobsazovanějším českým herečkám. I když je už v důchodu, stále pracuje na sto deset procent. Hraje divadlo, jezdí zájezdová představení, točí seriál Ulice a dostává i další role. Co nejhoršího musela kdy dělat, co nesnáší a co naopak miluje?

"Nejhorší asi bylo, když po Revoluci nějak nebyla moc práce a dali mi nabídku na jeden dabing. No a až tam jsem zjistila, co je to za film zahraniční produkce," směje se po létech Obermaierová.

"Bylo to prostě porno. Asi čtyřhodinový. Takže jsem to tam odhekala, odfuňěla. Sice jsme se u toho s kolegy nasmáli, ale bylo to strašný. Příšerný. Tohle bych fakt už dělat nikdy nechtěla. Stejně tak,jako bych nemohla dělat sport. To z duše nesnáším. Obdivuju všechny sportovce a atlety, ale mě to prostě nebaví a nezajímá. Proto ani chlapa bych doma nesnesla, kterej by pořád čučel jen na fotbal nebo hokej a nebylo by s ním k hnutí," svěřila se rázná a vtipná herečka řady rolí.

Její "Nyklová" v seriálu Ulice ji baví. Jak ale sama přiznává, natočí obraz a okamžitě zapomíná text, aby měla v hlavě místo na další. Má něco jako fotografickou paměť a to ji pomáhá se dobře učit texty jak pro televizi tak pro divadlo.

"Pořád se mě lidi ptají, jestli mě baví hrát. No a já jim říkám, že nebaví, ale že musím. Je to nadsázka, ale prostě peníze jsou pořád třeba a zase na druhou stranu, dokud je o mě zájem, čehož si nesmírně vážím, tak jsem za to ráda. Někdy mám ale dny, kdy bych zůstala nejradši v posteli. Proto si neskutečně užívám, když mám den dva, nebo když se stane zázrak a mám ti dny volna. To mám vlastně dovolenou," říká herečka.

Už teď se těší na léto na svou milovanou chalupu u Zruče nad Sázavou, kde většinu roku je. Když točí, je v garsonce v Praze. Jak může, prchá do přírody. "Miluju houby, jsem vášnivá houbařka a to je moje. Takže o prázdninách se budu chodit koupat a chodit na houby. A budu si užívat sladké nicnedělání," dodává Jaroslava Obermaierová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

Styl

Jak správně ošetřit spálenou pokožku od slunce

Bydlení

Jak vybrat stůl a židle pro prvňáčky?

1. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

2. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

3. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

4. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

5. Co naprosto miluje Andrea Kalivodová? Budete překvapeni!

Zavřít reklamu