Hlavní hvězda seriálu Ulice: Prostitutka Diana Korbelová! Dává klientům za pár korun!

 Seriály & Filmy 
10. listopadu 2014 06:22 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
O tom se jí ani nesnilo, Korbelová se hodně proslavila! Facebook
Ačkoliv běžně se prostitutky na ulici potulují, Diana Korbelová (18) v Ulici hraje. A právě díky tomu se během chvilky provalilo, že si na živobytí přivydělává v jednom vinohradském privátu!

Televize Nova z toho má menší pozdvižení. Asi budou muset předělat scénáře, když zjistili, že jedna z jejich aktérek není tak ostýchavá jak se zdálo. Pod pracovním jménem Ester si Diana bere na pokoj zákazníky. Za pouhých 1500Kč je na hodinu a půl jenom vaše. Inu každý máme své hranice a Korbelová je má ještě o něco níž. Toto zaměstnání jí sice vydělá určitě víc, než účinkování v nekonečném seriálu, ale za jakou cenu!

Situace je o to zajímavější, že v civilu se Diana prezentuje jako lesbička. Některým chlapům to zní teď možná rajcovně, ale výpovědi jejích klientů mluví jinak. Podle nich je prý Diana jako prkno a nevypadá, že by ji sex bavil tak, jak ona tvrdí.

Korbelová se to teď údajně rozhodla řešit s právníkem a o role v televizi nechce přijít. Na to ale chtělo myslet předtím, než si začala lehat na záda...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu