Nová kniha usvědčuje Meghan Markle ze lži. Svoji švagrovou Kate skutečně svými manýry rozbrečela

 Celebrity 
23. července 2022 09:31 / Mirka Malá
  16
📷
2 fotografie v galerii
Meghan zřejmě chtěla mít svatbu století  Depositphotos
Šlo o hádku okolo družiček a Meghan Markle ve svém slavném rozhovoru s Oprah Winfrey vehementně popřela, že by svými manýry rozbrečela svoji švagrovou Kate Middleton. Nová kniha ale tvrdí naprostý opak.

Meghan má od svého zasnoubení s princem Harrym pověst fúrie, která vyštvala nejen řadu zaměstnanců Královského paláce, ale její manýry měly rozbrečet i samotnou Kate Middleton. Meghan sice tuhle velmi medializovanou kauzu popřela ve svém slavném rozhovoru s Oprah Winfrey, ale s největší pravděpodobností lhala, stejně jako v řadě dnes již prokázaných detailů.

O co tedy mělo v hádce o družičky vlastně jít? Samozřejmě o malichernosti, které se ale nevybíravým způsobem dotýkaly přímo malé Charlotte, dcery Williama a Kate. Ta měla být mezi družičkami na svatbě Meghan a prince Harryho.

Jenomže panovačná Meghan měla zcela jiné představy o tom, jak mají její družičky vypadat. Na Charlotte se jí nelibily ani šaty, ani punčošky a podle knihy novináře Toma Bowera s názvem Revenge Meghan jednoduše princeznu Charlotte nevybíravým způsobem komentovala a použila i několik nepěkných přirovnání.

Verzi s hádkou, kterou popisuje Bower ve své nové knize, ostatně už přímo či nepřímo v minulosti potvrdila řada lidí, kteří tehdy byli na blízku. Meghan podle nich měla problémy s oblečením princezny Charlotte už několik dní před svatbou a vše vyvrcholilo, když se Meghan nemohla smířit s tím, že by družičky měly mít punčocháče. Kate s tím byla v pohodě, protože to bylo v souladu s královským protokolem, zatímco Meghan měla svůj vlastní názor, který hodlala tvrdě prosazovat.

Poté, co se po svatbě Meghan a Harryho vše provalilo na veřejnost, Královský palác popřel, že by snad vůbec k nějakému sporu došlo. Jen co ale Meghan a Harry utekli od královské rodiny do Ameriky, začalo se zcela veřejně o kauze mluvit. A Meghan nakonec v rozhovoru s Oprah vše otočila a tvrdila, že naopak Kate Middleton rozbrečela ji. A ještě přidala i historku o tom, že se jí nakonec Kate přišla omluvit i s kytkou.

Faktem skutečně je, že na svatebních fotografiích Meghan a Harryho je opravdu šest družiček, které mají holé nožky. Když si Kate brala prince Williama, měly všechny družičky punčocháče, protože tak je to v souladu s královským protokolem.

To vše dohromady podporuje pravdivost verze Toma Bowera a usvědčuje znovu Meghan Markle ze lži. Sám autor knihy navíc není žádný nováček nebo bulvární pisálek. Je to uznávaný novinář, který mimo jiné dlouhé roky pracoval pro britskou stanici BBC. V posledních letech vydává také neautorizované biografie, mimo jiné o slavných byznysmenech typu Richarda Bransona nebo šéfa F1 Bernieho Ecclestonea. Psal rovněž i o princi Charlesovi a jako zkušený novinář si dokáže najít cestu k pravdivým informacím.

Autorský článek, další zdroj: Page Six

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte