Kámoš Havlové točí novou pohádku! Proč jí neobsadil?

 Celebrity 
04. února 2016 03:01 / redakce
  0   0
📷
3 fotografie v galerii
Režisér Jiří Strach začal natáčet pokračování oblíbeného televizního filmu Anděl Páně Profimedia
Začínal jako dětský herec, pak si střihl pár mladických rolí a nakonec se vypracoval v uznávaného režiséra. Jiří Strach, blízký kamarád Dáši Havlové, už zase i Veškrnové, nebo třeba zesnulé Jiřiny Jiráskové zase točí. Tentokrát pohádku. A ne úplně neznámou. Pro Českou televizi se rozhodl pokračovat příběhu Anděl Páně.

Vojta Dyk, Pavel Liška nebo Ivan Trojan jsou hlavními hvězdami pokračování příběhu, který se točí doslova mezi nebem a zemí. Svou kamarádku Dagmar Havlovou, nyní už zase Veškrnovou ale neobsadil. Proč? Protože prostě nebyla ani v prvním díle a nevznikla postava ani v druhém. A sama Havlová ani nějak nechtěla ve filmu hrát.

Momentálně natáčí na hradě v Ledči nad Sázavou, který nedávno prošel kompletní obnovou a už nevypadá jako odporná ruina.

"Kamera, klapka, akce, jedem," zní příkazy Jiřího Stracha, pro kterého není problém sehnat na filmy peníze. A hlavně díky úspěšným dílům, které má za sebou. Herci s ním rádi pracují a diváci na jeho filmy chodí do kina nebo je sledují v televizi.

Kromě Ledečského hradu má pohádka vznikat třeba v Českém Krumlově. Dočkat by se ji diváci mohli snad už o letošních Vánocích!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Vitaminy dokáží pro krásnou pleť udělat hodně, některé jsou pro ni doslova požehnáním. Ale ne ty v...

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu