Třetí svatba je pro známého českého herce snad opravdu poslední. Máme foto z obřadu

 Celebrity 
26. července 2021 10:51 / René Černý
  0
📷
7 fotografií v galerii
Petr Hradil, dříve Rajchert, si své ano s partnerkou Evou řekli na Lipně Se souhlasem - Karolína Ryvolová
Zakládající člen kapely Chinaski, ale taky moderátor a herec Petr Rajchert, dnes už oficiálně Hradil, se před týdnem na rodném jihočeském Lipně oženil. Šlo o jeho třetí svatbu a prý definitivně poslední. Alespoň tak to říká a taky tomu věří.

Třiapadesátiletý herec a moderátor Dobrého rána s Českou televizí i dalších pořadů si vzal za manželku o 13 let mladší Evu, s níž má 11měsíčního syna Tomáška a další miminko je na cestě. Jak sám říká, po padesátce přišlo několik životních změn, které vnímá jako důležité a pozitivní. Kromě nové rodiny má otec dospělého 25letého Tomáše i nové příjmení. A to oficiálně.

„Nejde o nějaký pseudonym, ale mám to už ve všech dokladech. Vrátil jsem se v podstatě k původnímu jménu své rodiny, protože můj táta se do svých jedenácti let jmenoval Petr Hradil, po svém otci. Jenomže babička se rozvedla a vzala si mého nevlastního dědu Rajcherta, a donutila tak všechny, aby se přejmenovali. Trochu jsem tím trpěl a neměl jsem odhodlání to změnit, ať teď přišel ten správný čas," říká Petr, který po svatbě na břehu Lipenského jezera neměl moc času na vydechnutí.

„Svatba byla krásná, přesně podle našich plánů. A vyšlo i počasí. Jinak jsme se ale vrátili do pracovního procesu. Nákupy, do toho rekonstruujeme v Borečnici u Písku dům, kde máme zatím jen výdejní občerstvovací okénko, ale snad brzy tu bude i restaurace, penzion a takové kulturně-společenské centrum, které jsme nazvali Hradilův dvůr.

Budeme tam dělat hezké akce, rozhovory se zajímavými lidmi. Budou tam vařit nejlepší kuchaři, které jsem kdy poznal, a lidé, kteří budou mít to štěstí, že tam zrovna budou, si všechno, co se tam uklohní, budou moci dát. A bude to takové místo milého setkávání,“ prozradil plány Petr Hradil.

Zatím se svou rodinkou žije v pronajatém malém bytě v centru Písku, ale svého dalšího potomka, kterého s novomanželkou Evou očekávají, by už rádi vychovávali v novém.
Kromě Dobrého rána z Ostravy, které moderuje každý druhý týden, připravuje Petr Hradil i další projekty.

Kromě pořadu o zvířatech, který by mohl nahradit známé Chcete mě, který nějakou dobu po Zdeňku Srstkovi moderoval, vznikne i jakýsi zábavně – naučný projekt, který bude plný zajímavostí, pokusů a objevů.

„Více zatím prozrazovat nechci, ale jakmile se to podaří, včas se to dozvíte,“ dodal novomanžel, otec a moderátor.

Je zároveň rád, že v druhé polovině svého života se po mnoha letech života v Praze a za ní mohl vrátit zpět do rodných jižních Čech.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hailey Bieber promluvila o svém manželství. Modelka popírá, že ukradla Justina Biebera zpěvačce Seleně...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...