Leoš Mareš zajel na kafe ke své slavné sousedce, která mu zazpívá na jeho Starých peckách

 Celebrity 
26. července 2021 21:31 / René Černý
  0
📷
6 fotografií v galerii
Petra Janů vystoupí v pátek na Starých peckách u Leoše Mareše Se svolením P. Janů
Chalupy mají dvacet minut od sebe, ale ještě nikdy se nenavštívili. Až nyní, poprvé. Moderátor a showman Leoš Mareš zajel za svou skoro sousedkou, zpěvačkou a trojnásobnou Zlatou slavicí Petrou Janů. Nejenom na kafe a borůvkový koláč!

Leoš Mareš má chalupu na Jindřichohradecku nedaleko Lomnice nad Lužnicí a Petra Janů o asi dvacet kilometrů dál u Stráže nad Nežárkou, hluboko v lesích. Ač se ze showbyznysu znají a párkrát se potkali, nenavštěvují se. Třeba teď začnou. Nicméně Leošova návštěva u zpěvačky měla i svůj větší smysl.

"Petra Janů bude mým hostem v Ostravě na show Staré pecky už tento pátek. Říkej mi, S láskou má svět naději, Už nejsem volná a další hity uslyšíte z úst této skvělé dámy," svěřil se Leoš Mareš, jehož projekt trhá rekordy a na každém svém koncertě má legendární hvězdu - od Dalibora Jandy až třeba po Standu Hložka.

Petra Janů nesmí chybět! A proto, aby nalákal ještě více fanoušků, zajel moderátor za svou "sousedkou" a natočili upoutávku. 

"Leoš byl moc milý, ale hrozně chvátal. Stihl si dát můj borůvkový koláč, trochu jsme popovídali a už frčel. Je to zkrátka člověk, který je pořád v letu. Moc mu fandím, je to machr ve svém oboru," prozradila zpěvačka, která je teď štěstím bez sebe.

"No, že se konečně dá zpívat, vystupovat. Mám za sebou pár vystoupení a bylo to úžasné, těším se na další. Pejska mi hlídá kamarádka, která má taky toho samého, brášku mého Bobíska, takže já teď mohu vyjíždět po českých a moravských lokacích a moc se na své příznivce těším," svěřila se Petra Janů.

Léto tráví na chalupě v jižních Čechách, kde byla i po celý uplynulý rok, který zasáhla covidová pandemie. Sama měla štěstí, že se covidu vyhnula, a to přesto, že její nejbližší boj s touto nemocí bohužel nezvládli. Přišla o strejdu a záhy o tetu, kteří byli její rodinou. 

Zpěvačka je ale realistka a i když ji to pochopitelně velmi mrzí a je jí smutno, říká, že život je takový a i kdyby člověk sebevíce chtěl, nic s tím neudělá. Teď se ale těší z toho, že bude zase mezi lidmi, mezi svým publikem, kde je jí i s kapelou Amsterdam velmi dobře. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Meghan Markle obviněna vlastní sestrou z nezájmu o otce. Ten dostal mrtvici

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

Čína má nebezpečnou autonomní loď plnou autonomních dronů, které mohou operovat ve vzduchu, v terénu i...

Zavřít reklamu