Věřili byste, že tenhle sexy fešák je vnukem Louise de Funese?

 Celebrity 
30. listopadu 2019 07:25 / René Černý
  0   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Louis de Funes a jeho vnuch Charles  Archiv
Koncem ledna to bude neuvěřitelných 37 let, kdy zemřel slavný francouzský herec, komik Louis de Funes. Diváci jej znají především z filmů jako potrhlého komisaře či z jiných rolí nervních malých mužíků, šermujících rukama před očima a dělajících grimasy. Málokdo ale zná jeho soukromí. My jsme narazili na jednoho z jeho vnuků a budete koukat, jaký je to sexy fešák!

Ač sám Louis de Funes, který se stal slavným až před 50. rokem svého věku, nebyl žádný krasavec, i když charisma měl veliké, už jeho synové z druhého manželství Olivier, který s ním v pár filmech hrál, i starší Patrick, dnes lékař v penzi, byli fešáci. No a vnuci a vnučky, tak ti se opravdu vyvedli.

Za všechny lze ale jmenovat a ukázat Charlese de Funese, který je poměrně aktivní na sociálních sítích, studoval ve slavných francouzských módních domech na oděvního návrháře a dnes je z něj byznysmen v mnoha směrech. 

Mnoho francouzských, ale i evropských a světových odborníků na fashion si ho díky instagramu všimlo, protože Charles de Funes, vnuk Louise a syn Oliviera de Funese, je opravdu velký fešák.

"Ano, jsem vnukem Louise de Funese a jsem na to hrdý. Nejsem namyšlený, že můj dědeček byl slavný, ale jsem pyšný, že jsem jeho vnukem a že on byl tak skvělý," říká Charles, který se věnuje mnoha věcem a zájmy má v módě, designu, krásných autech i ženách.

Charles pochází z dvojčat. Jeho bratrem je Adrien de Funes, který ale není tak činný na sociálních sítích. Rodina slavného herce byla vůbec rozrostlá. Málokdo ví, že měl z prvního manželství ještě prvního syna Daniela, který však před dvěma lety zemřel. Během života se musel s otcem vídat jen tajně a dokonce ani na pohřeb slavného komika nesměl on ani jeho matka, první žena de Funese. "Otec se s námi vídal potají, hlavně se mnou. Jeho nová paní Jeanne Augustine Barthélemy (praneteř spisovatele Guy de Maupassanta) si to nepřála a dělala vše pro to, abychom se nevídali," prozradil před smrtí v rozhovoru pro jeden časopis nejstarší syn Louis de Funese.

Sám slavný herec také veřejně mluvil vždy jen o dvou synech, o třetím se zmiňoval velmi vzácně. "Do smrti ho mrzelo, že Daniel je takový upozaděný. Jeho paní byla hodná, ale upevňovala si tím pozici a nechtěla, aby se její ´FuFu´, jak se Louisovi familiérně říkalo, jakkoli vracel k minulosti. Zvláště, když žili na zámku Clermont u Nantes, kde pěstoval pověstné růže a jehož polovinu Louis poté, co vydělal první miliony po natočení prvního filmu o Četnících, odkoupil od rodiny své ženy. Tou byli příbuzní spisovatele Maupassanta. 

Dnešní příbuzní Louise de Funese jsou rozeseti po celé Francii. Vnuk Charles, který se živí i jako model a rád o sobě nechává vědět, především sexy fotkami na sociální síti, nevylučuje, že by někdy mohl ve stopách svého dědečka jít. Ale nyní to nepovažuje za prioritu, zatímco jiná z vnuček Julie se věnuje filmové produkci a působí i jako producentka.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pomeranian je veselý a hravý společník. Hodí se do rodin s dětmi

Styl

Zařaďte zelený hrášek do svého jídelníčku. Odbourá stres, sníží krevní tlak i cholesterol

Bydlení

Vypěstujte si doma vlastní citrusy. Zvládne to každý

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu