Proč Šteindler, Bareš, Vydra, Sedláčková i Zawadská dělají casting?

 Celebrity 
23. listopadu 2019 22:25 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Martin Sitta v komedii Casting na lásku Archiv filmu
Jak se snaží neúspěšná herečka středního věku dosáhnout úspěchu a ještě poznat toho pravého? Co vše prožívá a kdo všechno jí přijde do cesty a proč každé její rande končí fiaskem? I o tom je nová česká komedie Casting na lásku režisérky Evy Toulové.

V hlavních rolích právě natáčeného filmu uvidí diváci Terezu Petráškovou, Igora Bareše, Milana Šteindlera, Václava Vydru, Jana Čenského, Martina Sittu, Lukáše Langmajera, Jana Řezníčka, Zdeňka Maryšku, Jitku Sedláčkovou, Valérii Zawadskou či slovenskou filmovou a televizní hvězdu Lukáše Latináka!

„Film bude v komickém pojetí o tom, jak komplikované je v dnešní době najít normálního chlapa a co vše musí herečka a žena v jednom absolvovat, aby se o to alespoň pokusila. Příběh bude blízký hlavě ženskému publiku. A možná se v něm mnohé dámy poznají,“ říká režisérka Eva Toulová. „Za mě jde o nejkrásnější natáčení. Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo jako v tomto případě. A jsem si jistá, že se to projeví i na výsledku,“ podotkla.

Komedie vzniká v Praze, jejím okolí, středních a východních Čechách. Většina natáčecího plánu je již splněna a zbývá ještě několik natáčecích dnů. Před štábem jsou třeba obrazy, kdy Jan Čenský – což je poměrně raritní – bude ´řídit´ dlouhou limuzínu Lincoln, v níž pojede hlavní představitelka Tereza Petrášková. Chystají se i další obrazy - třeba casting na role hereček, kde nebudou chybět svlékací scény před ´úchylným´ režisérem, kterého hraje Lukáš Latinák a pár dalších situací.

„Zatím se z natočeného materiálu ukazuje, že jde skutečně o zdravě hořkou komedii, která je ´tak trochu ze života´ a možná se v ní poznají i některé herečky či dokonce herci, ale také režiséři,“ podotkla s úsměvem režisérka.

Natáčení je podle štábu pohodové a spolupráce se všemi herci je prý „jedna velká pohoda a radost“. Také oni sami si atmosféru pochvalují: „Byla to bezvadná práce a na výsledek se moc těším,“ řekla Valérie Zawadská, která se po letech opět vrátila před filmovou kameru, stejně tak Václav Vydra, který, jak říká, je pro „každou špatnost“, když se u ní divák dobře pobaví.

Film vzniká pod producentskou společností Copperfilm s. r. o a kamerou Pavla Mědílka. Premiéru v kinech bude mít film Casting na lásku v roce 2020.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si difuzér, se kterým na vás dýchne pravá vůně Vánoc

Styl

Sehnat žluté banány bývá problém. Naučte se pár triků, jak zelené ovoce proměnit ve zralé

Bydlení

Připálili jste žehličku? Víme, jak ji jednoduše vyčistit

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu