Podívejte se, co baští modelky v pauzách mezi focením! Do diety to má daleko!

 Celebrity 
06. prosince 2013 12:04 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Roztomilost sama! Babyboutique.cz
Každá maminka chce mít tu svou holčičku jako z cukru. Proč se tedy nenechat inspirovat modýlky, do nichž své děti oblékají celebrity? Dcery Kateřiny Kristelové a Martina Maxy dokonce nafotily módní editorial pro značkový internetový obchod Babyboutique.cz. Fotilo se v pražské Pařížské ulici, kde Claudia (3) s Emou (8) nejdříve zapózovaly venku a poté, znaveny prací modelek, se vrhly, bez ohledu na obavy o linii, na dorty v restauraci Cantinetta Fiorentina.

"Já tenhle boutique miluju, krásné a značkové věci jsou zde za zlomek obvyklé ceny. Majitelka Lucie Smržová je totiž osobně vybírá a dováží z Londýna. A Claudinka si svůj šatník nemůže vynachválit..." směje se Katka.

To Martin Maxa se o módu příliš nezajímá. "Mě obléká moje manažerka, sám zvládnu jen džíny a triko. Ale Emička se tady dneska nemůže rozloučit ani s jedním kouskem, který měla na sobě, takže o dárcích k Vánocům už asi nemusím přemýšlet..." říká Martin a s úsměvem dodává: "Akorát teda vůbec netuším, kde pochytala ty pózy, co tady předvádí. No nic, aspoň víme, že kdyby to ve škole moc nevypadalo, máme v záloze modeling..."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod