Klus by šel radši domů a Vilhelmová nás mlátí po hlavě kabelkou...

 Celebrity 
02. prosince 2013 07:38 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Johny vám ochotně podepíše, co si řeknete. Se směnkou jsme to ale nezkoušeli...  / inStory.cz
Máme za sebou Českého Slavíka, kde Tomáš Klus před tiskovou konferencí po předávání říkal, že už by radši šel domů a jiné hvězdy zase tvrdily, že nechtějí dávat žádné rozhovory a že přišly jen proto, že je pozval pořadatel a při kontaktu s novináři nasadili tito umělci kyselé výrazy. Ach, jak se nám v tu chvíli zastesklo po světových megastar, které chápou, že právě média jsou spojkou mezi hvězdou a lidem.

Jste-li hvězda, setkávat se s novináři tak nějak patří k vaší práci. Přesto je novinářská obec mnoha celebritami zatracována. Samozřejmě, že občas napíšeme o tom či onom i něco nepěkného, ale co se dá dělat. Není holt každý den posvícení, ale hlavně - když jsem slavný, dávám si pozor a nevyvádím skopičiny.

V tomto směru bylo pro nás pisálky velice osvěžující setkání s Johnem Travoltou na letošním filmovém festivalu ve Varech. "Mám to rád. Spolupracovat s médii patří k mojí práci. A jejich zájem mi dělá dobře..." řekl jednoduše John. Při každé příležitosti se na nás také usmál a ochotně zapózoval.

Jaký to obrovský kontrast kupříkladu s Táňou Vilhelmovou, která na předávání Českých lvů, kde asi žádné novináře nečekala, roztočila kabelku a praštila s ní fotografa do hlavy. Myslíme si, že Táňa spadla z višně a Johnymu vzkazujeme: Máme tě rádi, přijeď zas!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet