"Co se tak dá ještě vymyslet..." dumala Andrea Verešová. A svlékla se donaha.

 Celebrity 
05. prosince 2013 07:39 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Andrea to vymyslela krásně! Foto: Jan Tůma
Krásná Slovenka s božským tělem Andrea Verešová odhodila při focení kalendáře veškeré svršky a nechala se nafotit v rouše Evině. Aby lesk kalendáře byl ještě jasnější, pokřtili ho Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, který se současně stal i jeho kmotrem.

Kalendář se fotil v přísném utajení ve speciálně postaveném studiu s bazénem. O originální a luxusní dekorace se postaral stylista Karel Dominic Stix. „Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané. Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Jsem vděčná, že se opět povedlo něco skvělého,“ svěřila se se svými pocity z focení jedna z našich nejkrásnějších modelek Andrea Verešová. „Každá fotka je spojená s nějakou myšlenkou. Všechny jsou foceny ve vodě, čímž mají něco společného a přitom je každá jiná. Mám ráda čistou dramatičnost, temperament a myslím, že se vše podařilo spojit - každý měsíc, každé roční období nějakou charakteristikou, nějakou dekorací. Nejsem na každé fotce v rouše Evině a doufám, že si každý najde nějakou oblíbenou fotku," dodala Andrea.

O rafinované a nádherné fotografie se postaral přední český fotograf celebrit Jan Tůma. I díky němu vznikly krásné umělecké snímky zachycující čistou ženskou krásu. „S Andreou se mi jako vždy pracovalo báječně. Je to velká profesionálka, se kterou pracuji již mnoho let, a patří ke skutečným topmodelkám. Díky své dokonalé postavě a úžasné tvárnosti se s ní dají fotit i ty nejnáročnější pózy a vždy vzniknou unikátní a neopakovatelné snímky. S Andreou je jednoduše radost a pocta fotit. I když je Andrea zasloužilou maminkou, není to na její postavě vůbec vidět a pyšní se perfektně dokonalým tělem. Je až neuvěřitelné, jakou energii a smyslností Andrea pořád oplývá," zhodnotil Jan Tůma.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít