Pravda o smrti Paula Walkera. Osudné auto mělo závadu!

 Celebrity 
04. prosince 2013 07:01 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Paul Walker (1973 – 2013) Foto: Twitter
Celým světem už prolétla smutná zpráva o tom, že hvězda filmové série Rychle a zběsile, Paul Walker (✝40), tragicky zemřel při automobilové nehodě. Fanoušci uctili jeho památku spanilou jízdou, kolega Vin Diesel vzpomíná na svého přítele.

Hořkosladký osud, možná tak by se dala jeho smrt nazvat. Ač byl Paul závodníkem i v reálném životě, v době nehody seděl na sedadle spolujezdce a s přítelem Rogerem Rodasem měli namířeno na charitativní akci Reach Out Worldwide.

Na povrch ale vypluly nové skutečnosti. Havarované Porsche bylo nejspíš poškozené a oba chtěli před odjezdem na akci v rychlosti zjistit, co s autem je. Může právě tohle za tragickou nehodu? Pravdu ukáže až čas. ,,Když vraceli auto do garáže, tak motor zhasnul. Slyšel jsem jednoho z nich říkat, co s tím motorem je? Myslím, že to byl Roger a navrhnul, ať ho vezmou ještě kolem bloku. A Paul řekl, nech mě jít s tebou, to bude rychlé,‘‘ uvedl zdroj.

Ani jeden prý nebyl ten nezodpovědný typ, který sešlápne plyn na maximum a ještě v malé uličce. Ovšem rozmlácené auto ukazuje opak. Mohli nehodu odvrátit a nebo bylo Porsche v danou chvíli neovladatelným strojem?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít