Pozor, Patrola přichází! Unikátní akční magazín z armády se známými tvářemi!

 Celebrity 
19. září 2017 02:20 / René Černý
  0
📷
5 fotografií v galerii
Hodně akční, zajímavý a místy nebezpečný bude unikátní magazín Patrola! archiv Rolling Media
Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová, to budou tři hlavní tváře nového magazínu z prostředí české armády, který chystá Česká televize. Jak ona, tak i produkční společnost, ale i samotní aktéři říkají, že jde o naprosto mimořádný pořad.

Tři civilisté v profiarmádě, a nebude to žádná legrace, tak zní základní heslo Patroly. „Velitel roty Martin Stránský, kliďas, který zvládne ledacos. Neřízená střela a roztržitý sangvinik Michal Holán, který si armádu zamiloval a Bára Mottlová je taktická zbraň týmu, protože kam čert nemůže, tam Bára uspěje," prozradil nám producent magazínu Vítězslav Jandák ml., jehož produkce pro Českou televizi pořad natáčí.

S hrdiny pořadu se prý společně s moderátory podíváme na hrdinné výkony našich pyrotechniků. Jejich umění si osahá Martin, který se proběhne v pyrotechnickém obleku EOD9, a Bára se slušivým opaskem z plastické trhaviny. Michal pozná ničivou sílu zbraní Kajman, vyzkouší odolnost akčních hrdinů a přidá i zamyšlení nad tématem realita a filmová fikce.

„Chtěli jsme s nadhledem a vtipem představit naše ozbrojené složky, včetně zbraňových systémů. Létali jsme helikoptérami, jezdili tanky, skákali padákem, stříleli jsme, testovali jsme Gripeny i Pandury. Jak obstál McLaren v závodě s armádními stroji? Tak to mě také zajímalo. Budete se divit!“ říká k natáčení kreativní producentka Jana Škopková a pokračuje: „Vyrobit takový cyklus znamenalo těsně spolupracovat s naší armádou a často si sáhnout hodně hluboko do fyzických sil.“

„Byla to naprostá pecka, a i když to bylo někdy hodně náročné, zažil jsem to, co bych jinak nikdy nezažil," svěřil se herec, moderátor a dabér Michal Holán, kterého momentálně můžeme vídat i v seriálu Policie Modrava, kde hraje mladého policistu Jáju. 

Zajímavostí je také to, že v každém díle si pozici figuranta vyzkouší i známá osobnost. Mezi nimi to byla například operní diva Andrea Kalivodová nebo lékař, profesor Jan Pirk. 

Už 26. září se diváci budou moci přesvědčit na vlastní oči o tom, jak to skutečně v armádě za různých situací, při některých cvičeních funguje, a že to vážně není žádná procházka růžovým sadem. „Takovýhle magazín tu prostě ještě nebyl. Uvidíte sami," dodal producent ze společnosti Rolling Media Vítězslav Jandák ml. 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum