Hurá, těšte se! Gott chystá mega koncert!

 Celebrity 
15. září 2017 02:20 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott vystoupí v lednu na jediném megakoncertu, který se uskuteční v Bratislavě! Facebook
To, po čem fanouškové Karla Gotta dlouhé měsíce volali, se konečně splní. Mistr totiž chytá mega koncert. Má to ale háček - diváci si na něj budou muset dojet až do Bratislavy!

Na 25. ledna 2018 chystá Karel Gott, který získal jednačtyřicet Zlatých slavíků, velký koncert na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepely. Organizátoři ho avizují, jako jediný a největší halový koncert Karla Gotta v lednu 2018.

„Koncert má netradiční název: Karel Gott má koncert Pošli to dál,“ uvedla organizátorka  Silvia Nemčovičová. „Po úspěšném zvládnutí těžké nemoci, přípravě muzikálu Čas růží, návratu na koncertní pódia, velkolepé výstavě o jeho životě, skvělém koncertu na festivalu Topfest v Piešťanech, je tu to nejlepší, co jeho fanoušci mohou dostat,“ dodala Nemčovičová.

A na co se diváci mohou těšit? Mega koncert bude doplněn věcmi, jako je prvotřídní světelná technika, velkolepé LED obrazovky a projekce, ten nejkvalitnější zvuk, jaký je momentálně možný. To vše organizátoři namíchali s největšími hity mistra a jeho skvělými hosty.

„Na bratislavském koncertě bude Gotta doprovázet skupina Boom! Band. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak o lednovém koncertě v Bratislavě říct co největšímu počtu fanoušků tak, abych přitom použil co nejméně slov, a napadá mě jediné - pošli to dál,“ prozradil Gott o události, na kterou začne předprodej vstupenek už 20. září. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít