To je šok! Nývltová s Lounovou takhle pořádně ztloustly!

 Celebrity 
17. dubna 2017 03:20 / René Černý
  1
📷
2 fotografie v galerii
Tohle že jsou ty štíhlé a krásné zpěvačky Kamila Nývltová a Olga Lounová? Art Presto
Zpěvačky Kamila Nývltová a Olga Lounová ale pořádně přibraly! Až se chce říct - proboha, co to se sebou udělaly! Jenomže ony dřou denně v posilovně a snaží se udržovat svoji postavu celoročně. A přitom tohle?

Olga se krom posilovny věnuje boxu a nebojí se ničeho, co je se sportem spojené. Kamilu zas můžete potkat kolem Harfy, kde nyní bydlí, jak běhá. Nicméně pořád slýchají, že jsou buď tlusté, nebo naopak příliš hubené.

Teď se ale v rámci natáčení klipu k písničce Kilo sem, kilo tam, holky vymódily a zahrály si na otylkly! Kamila patří mezi nejkřehčí zpěvačky našeho showbyznysu, sice má hlas jako zvon a často se divíme kde se v tak drobném těla bere takový hlasový potenciál, ale nyní překvapila ještě více. Nechala se slyšet, že už toho má akorát dost a rozhodla se bojovat společně se svoji kolegyní Olgou Lounovou proti lidské hlouposti, která někdy skutečně nezná hranic.

„Potkala jsem se s Olinkou na jedné akci a měly jsme možnost docela pokecat. A tak došlo i na to, že nás neustále někdo hodnotí podle toho, jestli jsme hubený, anebo zase tlustý a Oli napadlo, že udělá na toto téma pro nás duet. Já jsem se zaradovala a hned jsme se dohodly, že ho dáme i na mé CD duetů Moje lásky“, říká Kamila.

„Je pravda, že v našem showbyznysu se zpěvačky nehodnotí podle hlasu a podle rozsahu, ale podle toho, jak vlastně vypadají“, shodly se obě zpěvačky.

„Někdy je opravdu nepříjemné, když první otázku, kterou po prázdninách od novinářů slyšíte, je ohledně vaší váhy, že je vidět, že jsem o prázdninách odpočívala a přibrala. Vůbec nechápu proč to u nás takto je. V zahraničí jsou zpěvačky oplácané, mají pořádné zadky a klidně si dělají svoji práci a nikdo jim neustále neříká, že mají kilo navíc anebo zase o kilo míň, prostě jsou to především zpěvačky a mají krásné hlasy a lidi je za to milují, ne za to, jestli mají velikost 36 nebo 54“, rozpovídala se Kamila.

„Duet a videoklip „Kilo sem, kilo tam“ vypovídá přesně o tom, že se ženy stále trápí dietami, neví, kterou by vyzkoušely nejdříve a která je nejlepší a přitom je život přece o úplně něčem jiném, o lásce, radosti a štěstí“, vysvětluje štíhlá Kamila, která nyní pracuje na nových písních a prý to bude úplně z jiného soudku, žádný muzikál, žádný pop.

„Koncem dubna odlétám do zahraničí se svým týmem fotit kalendář a dostala jsme velmi zajímavou nabídku na novou spolupráci, takže práce mám stále dost.  Stejně jako mnoho dalších lidiček se strašně těším na léto, na sluníčko, na odpočinek“, završuje Kamila.

S Kamilou se můžeme stále potkat v nesmrtelném muzikálu Kleopatra, Angelika a Dracula, kde hraje hlavní role.

Videoklip „Kilo sem, kilo tam“ měl premiéru 7. dubna 2017 na hudební stanici TV Óčko. Po premiéře byl nasazen na server YouTube, kde jeho sledovanost roste rychlým tempem a v současné chvíli má přes 190 000 zhlédnutí.

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?