EXKLUZIVNĚ: Našli jsme pravnučku herečky Heleny Růžičkové! Takhle dnes vypadá!

 Celebrity 
16. března 2017 04:51 / Marek Pokorný
  14   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Kamila Růžičková s partnerem a jejich dcerkou, pravnučkou herečky Heleny Růžičkové! Facebook, Archiv
Za čtvrtinu svého života se s nimi nestýkala, dokonce jeden čas prohlašovala, že vnoučata nemá. Přitom, kdyby dnes herečka Helena Růžičková žila, měla by už pravnouče. VIPstory.cz odhalilo dceru její vnučky Kamily.

Helena Růžičková se nikdy moc nemusela se svou bývalou snachou, Helenou Růžičkovou mladší. Druhou ženou syna Jiřího, který zemřel v roce 1999. Důvodem byly dlouhodobé spory, hádky a nenávist. Přesto ale slavná herečka před smrtí nezanechala závěť, a tak právě její vnučky Lucie a Kamila vše zdědily.

Chalupu ve Slatině u Horažďovic, ojetou škodovku, pár desítek tisíc a hlavně tantiémy za filmy i knížky. Dodnes je chalupa psaná polovinou na každou z vnuček a stále tam jezdí Občas i se svou matkou, hereččinou snachou Helenou, která dala po smrti tchýně dům dopořádku. Jak jsme ale zjistili, kdyby dnes Růžičková starší žila, měla by už pravnouče.

Vnučka Kamila, kterou snad viděla herečka, když se narodila, předloni porodila krásnou holčičku. Se svým partnerem má na sociální síti jen pár fotek. Z těch vyplívá, že pokud něco vnučka herečky zdědila, je to tendence k přibírání váhy. To nic nemění na faktu, že je spokojená se svým dnes asi už manželem a malou holčičkou které letos budou dva roky.

„Kdyby Helena žila a viděla to, určitě by se rozbrečela. A určitě by byla ráda, že má pokračovatelku, i když ne přímou. Je to taky vnučka jejího syna Jirky Růžičky mladšího. I on by byl dneska ve svých 61 letech rád. Bohužel ta rodina nefungovala takhle, což Helenu hodně trápilo, dost tím trpěla, aniž to dávala nějak znát,” dodal jeden z blízkých přátel herečky Heleny Růžičkové.

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu