Hvězda seriálu První republika může jít do vězení kvůli daním!

 Celebrity 
23. prosince 2016 03:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jána Koleníka prověřuje slovenská policie kvůli daním! Archiv TV JOJ
Sexy slovenský herec Ján Koleník má problémy s policií! Důvodem je DPH! Na představitele slušňáka Vladimíra Valenty se zaměřila finanční kriminálka!

Důvodem je údajný nadměrný odpočet daně z přidané hodnoty Svalnatý herec se brání tím, že je v tom nevinně! Přibližně 405 000 korun v přepočtu má být částka, pro kterou prý oblíbeného herce honí nejen finanční správa, ale také policie. 

“Někdo ho anonymně udal, že si ulévá peníze z DPH pro sebe. Kvůli tomu u něj dokonce měla proběhnout i razie, při které mělo být zabaveno i účetnictví herce,” tvrdí zdroj z okolí Koleníka! 

„Finanční správa je vázána daňovým tajemstvím, takže tyto informace nemůže potvrdit,ani vyvrátit,“ řekla mluvčí Slovenské finanční správy Patrícia Macíková.

Ján Koleník považuje kauzu za nesmysl nebo něčí mstu! „Je to nesmysl, protože jsem všechny dokumenty, které ode mne žádal daňový úřad, předložil přímo tam už na jaře letošního roku,“ hájí se herec a tvrdí, že se žádné nezákonné činnosti nedopustil. „Nemám zapotřebí dělat takové věci, abych kohokoliv šidil,“ říká rázně herec. 

„Jakmile jsem zjistil, že jsou v papírech nesrovnalosti, okamžitě jsem vyměnil účetního,“ dodal Ján Koleník s tím, že si nechal znovu přepracovat veškerou agendu.

Pokud by se náhodou skutečně prokázalo, že si nezákoně DPH odpočítával, může jít až na pět let za mříže.

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...