Neuvěřitelné: Britská královna málem vyprskla smíchy!

 Celebrity 
19. prosince 2016 03:35 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Britská panovnice Alžběta II. před vybuchnutím smíchem!  Handout
Britská královna Alžběta II. drží často bonton, jak to jen jde, ale chybělo málo, a mohl z toho být skandál! Buckinnghamský palác zveřejnil oficiální snímek panovnice a jejího syna, prince Charlese. Fotka přitom skrývá jedno tajemství!

Zatímco sedící devadesátiletá Alžběra II. zachovává tradiční vážnou a soustředěnou pózu a sleduje objektiv, ležérně stojící princ z Walesu s jednou rukou v kapse se uvolněně usmívá a dívá se na svou matku. “A přece – jako bychom u královny viděli úsměv Mony Lisy," píše agentura AP.

Podle BBC je fotografie, kterou módní fotograf Nick Knight pořídil už v květnu na hradě Windsor, jednou z těch, o jejichž vzniku chce člověk vědět více. 

„Jaký vtípek to asi její syn pronesl, že se matce chtělo smát,“ ptají se britská média. Královna totiž málem vyprskla smíchy. Proč, je otázkou. Že by Charles matku “pobavil” konstatováním, že jeho žena Camilla je krásná, hodná a milující? Pak by zřejmě anglická královna vyprskla smíchy.

Sám autor fotografie uvedl, že chtěl vytvořit něco, co vyzařuje „teplo, lidskost, sílu a tradici“. Osmapadesátiletý Knight dodal, že na pořízení snímku měl pouhé tři minuty.

Fotografii Buckinghamský palác zveřejnil u příležitosti končícího královnina jubilejního narozeninového roku. Devadesátiny oslavila Alžběta II. letos 21. dubna. Loni v září se stala nejdéle vládnoucím monarchou Británie. Letos v únoru dovršila 64 let na trůnu. Jejím nástupcem má být syn Charles, ovšem spekuluje se, že to on z mnoha důvodů nebude. A že se novým panovníkem Anglie stane její vnuk princ Williame.

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte