Královské focení v paláci: A hned se zapomnělo na nenávist!

 Celebrity 
11. prosince 2016 03:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Focení královské rodiny vypadalo tak, jako by se opravdu všichni skutečně milovali! Profimedia
Stačí jedno královské focení v Buckinghamském paláci a hned je vše zapomenuto. Stoupli si vedle sebe i ti, kteří se nenávidí. Třeba princ Williame a jeho macecha Camilla Parker Bowles. Ale i další.

Královna Alžběta II, vévodkyně Camilla, princ Charles, princ Philip, princ William a vévodkyně Kate se na tuto událost náležité oblékli. Jen princ Harry chyběl. 

Britskou královskou rodinou poslední měsíce otřásají skandály. Jak jde ale o oficialici, jsou jako jedna velká familie - usměvaví a krásní.  Camilla třeba oblékla dlouhé bílé šaty a jako doplňky zvolila perlový náhrdelník s diamantovými náušnicemi. 

Její choť princ Charles zvolil černý oblek a nezapomněl ani na diplomatické medaile. Jeho matka, královna  si vzala dlouhé bílé šaty a na hlavu safírová a diamantová korunka. Ze stejného materiálu má na ruce náramek, na krku náhrdelník a v uších náušnice. Její manžel Philip, vévoda z Edinburgu, má černý oblek a hned 17 medailí. 

Princ Williame zvolil taky rovněž černý oblek, ale na rozdíl od ostatních má jen dvě medaile. Vévodkyně Kate má na sobě krásné dlouhé červené šaty. A zdobí diamantová a perlová korunka, kterou nosila i princezna Diana. A nechybí ani diamantový náramek, což je svatební dárek od jejího muže Williama.

Královna, Camilla, Charles, Philip, William a Kate se na tuto událost náležité oblékli. Co měli na sobě?

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti