Svobodomyslné svátky Alice Bendové

 Celebrity 
07. prosince 2016 14:44 / Zita Marinovová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Alice se nestresuje, ale rozdává radost Europark Štěrboholy
Před Vánocemi neuklízí, přesto je úplně v klidu...

Herečka Alice Bendová nakupuje před Vánoci dárky nejenom pro své vlastní děti, ale i pro ty cizí, a to v Europarku Štěrboholy, kde se i letos koná akce s názvem Strom splněných přání, jejímž prostřednictvím může kdokoli poslat dárek dětem z dětských domovů. Alice má na dobré skutky navíc čas, protože prý nemá plné ruce práce s vánočním úklidem.

„Nejsem typ hospodyňky, která musí nutně na Vánoce umýt okna. Doma máme uklizeno celý rok,“ vysvětluje Alice a prozradila, co ji tedy o svátcích doma čeká. „Moje Vánoce nebudou pracovní, ale domácí. Děti mají letos volno až od třiadvacátého, takže jen jeden den před Vánoci. A ten den volna navíc si rozhodně hodláme užít. Na Štědrý den potom přijede k nám domů mamča a ségra a všechny děti a psi a kočky...“ vypočítává Alice osazenstvo svátečních okamžiků a upřesňuje počty… „Dětí máme dohromady pět. Takže když se takhle sejdeme, je o zábavu postaráno. Přesto máme v plánu prožít svátky v klidu…“ směje se sympatická herečka.

Její maminka prý peče 17 druhů cukroví a ani sestra, která je cukrářka, se nenechá v této vánoční disciplíně zahanbit. A tak se jednou před lety stalo, že Alice přibrala přes svátky celých sedm kilo! Bylo to ale ještě v době, kdy neměla děti. Teď už je prý v podstatě nemožné Vánoce proválet, čili nárůst váhy nehrozí.

Témata: Vánoce
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Igor Chmela promluvil o tajemství slavné Partičky, Alzheimerově chorobě i práci pečovatele

Styl

Nový trend v boji proti vráskám je bezbolestný a levnější než botox. Poznejte metodu face tape

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu