Gott je zcela pod vlivem ženy Ivany! Jeho kamarád nechápe!

 Celebrity 
11. srpna 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott je prý v totálním područí své ženy Ivany! Profimedia
A je to venku! Karel Gott je totálně v područí ženy Ivany. Některým jeho přátelům došla trpělivost a přestaly našlapovat na špičkách! Například zpěvák Milan Drobný. Zjistil, že nemá zapotřebí, aby po něm hystericky křičela bývalá zdravotní sestra, co se jen jmenuje Gottová. Přitom nic neudělal. Tedy udělal jen to, co měla udělat ona sama! A za to byl uvržen v nemilost!

Zatímco Ivana Gottová v době nejtěžšího průběhu nemoci Karla Gotta mlčela a nechtěla říct vůbec nic, Milan Drobný si "dovolil" říct médiím, že Karel se cítí poměrně dobře a do telefonu zní optimisticky. Že z toho má radost. No to neměl dělat. Z Bertramky se ozval hysterický křik, že si prý "Milana mažou z telefonu", že je podrazil a podobně.

Miliony Gottových fanoušků čekalo na každou pozitivní zprávu. Tu si nechávala Ivana jen pro vybrané novináře a snímky jen pro vybrané fotografy, ke kterým měla velmi blízko.... A ač mohla sdělit alespoň kousek příznivé zprávy, neudělala to.

"Zavolala mi Ivana, že když podávám informace, že mažou si mě z mobilu. Jako by člověk nemohl říci veřejnosti o Karlovi dobrou zprávu, jako by na to měla monopol. Co si to vůbec dovoluje?," řekl Drobný a doplnil to, o čem všichni mluví, jen se bojí to říct příliš nahlas! "Karel je zblblý, je pod vlivem, vlétl do zlaté klece té paní z Opavy a zavřel ji za sebou. Je to chudák,“ řekl pro Super.cz Milan Drobný.

„Je mi jasné, že nepřizná, že šlápl do lejna. Vždyť ho znám od školy. Nechci mu ubližovat, ale měl by se chytit za nos. Vždyť ani Patrik Rokl s Giovannou Roklovou mu nesměli ani popřát k narozeninám. Řada dalších kamarádů se diví také. Jeho žena si nepřeje, aby se stýkal se starými přáteli. Je to hrozné,“ dodal Drobný.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu